Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • vázání marker duke pt 16
 • freeride vázání marker duke pt 16 pt.jpg
 • MARKER Duke 16 PT.jpg
 • freeride vázání marker duke pt 16 pt_spicka.jpg

Vázání Marker Duke PT 16

Legendární vázání, které vždy určovalo standarty freeride/stoupacích vázání je ní v pin provedení ! Nekompromisní kvalita při sjezdu i výstupu. Vázání je mimořádně tuhé a disponuje i odnímatelnou částí špičky, která se využije právě při stoupání (Auto Quad Lock Technology...
Dostupnost Skladem
15 990 Kč
11 490 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Marker
Číslo zboží 13700309

Legendární vázání, které vždy určovalo standarty freeride/stoupacích vázání je ní v pin provedení ! Nekompromisní kvalita při sjezdu i výstupu. Vázání je mimořádně tuhé a disponuje i odnímatelnou částí špičky, která se využije právě při stoupání (Auto Quad Lock Technology).

Hybridní vázání Marker Duke PT je kompatibilní se sjezdovými botami, tak botami na i skitour (s inzerty). Nestačí ti standarní vypínací síly, potřebujemš mít 100% jistotu ve sjezdu? Tak přesně pro tebe je vázání Duke PT. 


Specifikace:

Vypínací síly: 6 - 16
Hmotnost kusu: 1050 g/ uphill ; 1350 g/ downhill
Výška vázání bez lyží: 24 mm
Rozsah stupňů: 0° / 10°
Šířka brzd:   jedna šířka pro široké lyže 100mm až 125mm
Kluzná deska AFD: nerezová ocel
Špička: Triple Pivot Elite 3
Pata: Hollow Linkage 2
Sole.ID: kompatibilní s turistickými a alpskými botami a systémem GripWalk


Technologie:
Hollow Linkage 2: redesignovaná patka, aby přinesla co nejlepší retenci. Hliníková náprava šetří na hmotnosti a zajišťuje co největší tuhost při točení. Je vhodná pro nejvyšší zátěž.

Triple Pivot Elite 3: jde o zcela novou zkrácenou špičku, která má příčně uloženou pružinu. Podešev je nakloněná o 5 ° a zajišťuje tak vyšší absorpci energie. Velká opěrná plocha optimalizuje přenos síly a umožňuje větší namáhání a napětí.

Sole.ID: výškově nastavitelná kluzná deska, která je kompatibilní s podešvemi alpine (ISO 5355), touring (ISO 9523) a GripWalk.

Kluzná deska AFD: vázání Marker jsou vybavena pohyblivým AFD z nerezové oceli. Zajišťuje tak rovnoměrné vypínání při jakémkoliv pádu (rotaci, dopředu nebo dozadu), bez ohledu na velikosti tření.

Anti Ice Rail: kovová lišta, díky níž odstraníš led a sníh z podrážky boty.

Magnesiová konstrukce: nejlehčí a zároveň nejpevnější; poskytuje volnost při těch nejrychlejších jízdách i v nejostřejších zatáčkách.

Auto Quad Lock technologie: samozapínací špička ve čtyřech bodech ihned po vstupu do vázání.

Novinky, recenze, akce
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  02. 06. 2021

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  02. 06. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • Packrafty v Boatparku

  02. 06. 2021

  Víte co je packraft? 
  Packraft je nafukovací kajak, který vyniká jízdními vlastnostmi, je skladný, má extra nízkou hmotnost a přesto je odolný.

  Číst více