Skialpové vázání

Moderní skialpové vázání Vám umožní snadno zdolat kopce, tak si dobře užít sjezd dolu do údolí. Vázání lze rozdělit na dvě kategorie, a to na rámová a techová, takzvané pastičky. Nevýhodou rámových vázání je jejich vyšší hmotnost, ale můžete použít běžné sjezdové boty i když to není úplně ono. Techová vázání vynikají nízkou hmotností a odpovídající modely jsou dostatečně pevné a odolné pro ty nejdivočejší freeride sjezdy. Jedinou nevýhodou je, že musíte použít sjezdové boty s piny.

Rozšířený filtr
Řazení:
 • Značky
...

Tyrolia Adrenalin 13 black/white

Běžná cena: 8 650 Kč
5 790 Kč

Novinky v Boatparku

 • Výprodej testovacích skialpových lyží

  Výprodej testovacích skialpových lyží. Jedná se o kompletní sety lyží s vázáním a stoupacími pásy. Lyže i vázání jsou po servisní kontrole a připravené na další výlet.
  Nabídka platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-06-03
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  Využijte aktuální slevy na všechny výrobky Sevylor a Coleman.  Již teď můžete koupit levně kajaky Sevylor včetně příslušentsví a Coleman stany, spacáky.
  Neváhejte a nakupte včas, prázdniny se blíží.

  zobrazit více
  2017-06-22
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-05-19
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-05-19
 • Vodácká navigace

  Vodácká půjčovna

  zobrazit více
  2017-05-25