Boatpark škola eskymování na kajaku

Škola eskymování BOATPARKBOATPARK ŠKOLA ESKYMOVÁNÍ
Učíme, jak úplné vodácké laiky, tak pokročilejší jezdce. Naučíme Vás vše od prvních náklonů, vylehávání, přes eskymování pádlem na obě strany, neopomeneme zvedání rukama včetně nácviku bojových eskymáků.
Po zvládnutí eskymáckého obratu se budete daleko rychleji a snadněji zdokonalovat v jízdě na divoké vodě a mořském kajaku. 
Dokážeme Vám pomoct s odstraněním obav a strachu z vody a pobytu hlavou dolů. Účastníkům kurzu zajistíme lodě, pádla i špricky. Samozřejmě pokud budete chtít použít vlastní výbavu, tak můžete. Vřele doporučujeme kvalitní potápěčské brýle, nebo alespoň těsnící plavecké a skřipec na nos. Všichni účastníci musí mít plaveckou čepici, kterou je možné zapůjčit v šatnách bazénu. Zájemci, kteří si chtějí sami potrénovat eskymáky jsou také vítáni.

Škola eskymování BOATPARKMůžete se zúčastnit pravidelných hodin eskymování, kdy eskymujeme vždy ve středu od 20:00 do 21:00 v bazénu SŠT Zelený pruh, od 7. listopadu 2018 do konce března 2019. Sraz 30 minut před začátkem.

K dispozici jsou dvě dráhy a pro účastníky kurzu zajišťujeme výbavu (loď, špricku a pádlo).
Pro výuku používáme ty nejlepšími pádla - Werner Paddles. Bazén je dostupný autobusem (124 a 134) z metra C Budějovická cca za 8min. Autem lze dobře parkovat přímo u bazénu. Mapu najdete zde.


Eskymování:
Lekce probíhají každý rok od začátku listopadu do konce března a můžete si vybrat variantu, která Vám nejvíce vyhovuje:

Eskymování s vlastní výbavou 240 Kč
Eskymování s výbavou zapůjčenou od nás 370 Kč
1 lekce s instruktorem a vlastní výbavou     500 Kč
1 lekce s instruktorem a výbavou od nás    600 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem a vlastní výbavou 1290 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem a výbavou od nás  1500 Kč

Cena obsahuje vstup na bazén (1 instruktor max. na 1-4 účastníky kurzu). Tři lekce by měly dle šikovnosti stačit na první eskymácké úspěchy.  

Škola eskymování BOATPARK
Vstup bez předchozí domluvy, rezervace, není možný z kapacitních důvodů, děkujeme za pochopení. Přihlašte se v dostatečném předstihu na info@boatpark.cz .

Každý účastník kurzu eskymování nebo vodácké školy má možnost si zakoupit nové vybavení se slevou (lodě - sleva 10%, ostatní vybavení - sleva 20%). Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

Pokud nemůžete na přihlášenou lekci dorazit, dejte to prosím co nejdříve vědět na uvedený kontakt. Pokud se odhlásíte déle jak 24 hodin předem (tedy později než v úterý ve 20:00), bude vám účtován storno poplatek 200 Kč (v případě samostatného eskymování se svou lodí se jedná o cenu lekce), pokud se z hodiny neodhlásíte a nedorazíte, bude vám účtovaná plná cena zvolené lekce. Děkujeme za pochopení.

Ahoj
BOATPARK Team

Novinky, recenze, akce
 • OTEVÍRACÍ DOBA V PROSINCI

  15. 12. 2018

  Otevírací doba v prosinci a začátkem roku 2019.

  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 11. 2018

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  24. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více