Škola eskymování Boatpark

Škola eskymování BOATPARKBOATPARK ŠKOLA ESKYMOVÁNÍ
Učíme, jak úplné vodácké laiky, tak pokročilejší jezdce. Naučíme Vás vše od prvních náklonů, vylehávání, přes eskymování pádlem na obě strany, neopomeneme zvedání rukama včetně nácviku bojových eskymáků. Pro každého kajakáře je znalost eskymáckého obratu zásadní a tréninkový proces se tím výrazně urychlí ! Na divoké vodě je nutností a hodí se i pro seakajakáře.
Dokážeme Vám pomoct s odstraněním obav a strachu z vody a pobytu hlavou dolů. Účastníkům kurzu zajistíme lodě, pádla i špricky. Samozřejmě pokud budete chtít použít Vaší výbavu, tak můžete. Vřele doporučujeme kvalitní potápěčské brýle, nebo alespoň těsnící plavecké a skřipec na nos. Také je potřeba mít plaveckou čepici. Zájemci, kteří si chtějí sami eskymovat, tak jsou také vítáni.

Škola eskymování BOATPARKLekce eskymování probíhají ve dvou variantách.
Můžete se zúčastnit pravidelných hodin eskymování, kdy eskymujeme vždy ve středu od 20:00 do 21:00 v bazénu SŠT Zelený pruh, od 1. listopadu 2017 do konce března 2018. Sraz 30 minut před začátkem. Nebo takzvaných lekcí na přání, které je možné si po individuální domluvě objednat kdykoli během roku dle vašich přání a potřeb. 

K dispozici jsou dvě dráhy a pro účastníky kurzu zajišťujeme výbavu (loď, špricku a pádlo). K výuce používáme ty nejlepší pádla - pádla Werner. Bazén je dostupný autobusem (205,170,124) z metra C Budějovická cca za 8min. Autem lze dobře parkovat přímo u bazénu. Mapu najdete zde.

Eskymování na přání:
Tento druh výuky eskymování si můžete domluvit jednorázově či pravidelně. Datum a čas se přizpůsobí vašim potřebám v závislosti na možnostech bazénu a instruktora. U těchto lekcí je třeba si vždy pronajmout 2 dráhy a dohromady zaplatit jednotnou cenu za lekci nezávisle na počtu lodí v bazénu (1 - 10). Cena se odvíjí pouze od počtu lidí, kteří se budou chtít učit eskymovat pod dohledem instruktora. Ostatní, kteří budou chtít eskymovat samostatně mohou v libovolném počtu doplnit bazén do maximální obsazenosti. Nabídka je primárně myšlena pro skupiny kamarádů či oddíly, kde se dohodne více lidí a lekce si zaplatí dohromady.

Ceny za lekci jsou:

Počet lidí s instruktorem: Cena lekce: 
0 - 3  2300 Kč
4 - 6 2600 Kč
7 - 9  2900 Kč

Škola eskymování BOATPARKKlasické lekce eskymování:
Tyto lekce probíhají, jak již bylo zmíněno každý rok od začátku listopadu do konce března. Zde je možné hlásit se individuálně a vybrat si jednu z následujících pěti možností výuky: 

Ceny za osobu jsou:
Eskymování s vlastní výbavou               190 Kč
Eskymování s výbavou zapůjčenou od nás             350 Kč
1 lekce s instruktorem a výbavou od nás                590 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem s vlastní výbavou        1290 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem a výbavou od nás       1 470 Kč

Cena obsahuje vstup na bazén (1 instruktor max. na 1-4 účastníky kurzu). Tři lekce by měli dle šikovnosti stačit na první eskymácké úspěchy.  

Škola eskymování BOATPARKVstup bez předchozího domluvy, rezervace není možný z kapacitních důvodů, děkujeme za pochopení.
Přihlašte se v dostatečném předstihu na info@boatpark.cz 

Každý účastník kurzu eskymování nebo vodácké školy má možnost si zakoupit nové vybavení se slevou (lodě - sleva 10%, ostatní vybavení - sleva 20%). Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

Pokud nemůžete na přihlášenou lekci dorazit dejte to prosím co nejdříve vědět na uvedený kontakt. Pokud se odhlásíte déle jak 24 hodin předem (tedy později než v úterý ve 20:00) bude vám účtován storno poplatek 200 Kč (v případě samostatného eskymování se svou lodí se jedná o cenu lekce), pokud se z hodiny neodhlásíte a nedorazíte, bude vám účtovaná plná cena zvolené lekce. Děkujeme za pochopení.

 Ahoj
BOATPARK Team

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30