Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty

Boatpark škola eskymování na kajaku

BOATPARK ŠKOLA ESKYMOVÁNÍŠkola eskymování BOATPARK Učíme, jak úplné vodácké laiky, tak pokročilejší jezdce.
Naučíme Vás vše od prvních náklonů, vylehávání, přes eskymování pádlem na obě strany, neopomeneme zvedání rukama včetně nácviku bojových eskymáků.
Po zvládnutí eskymáckého obratu se budete daleko rychleji a snadněji zdokonalovat v jízdě na divoké vodě a mořském kajaku.

Dokážeme Vám pomoct s odstraněním obav a strachu z vody a pobytu hlavou dolů. Účastníkům kurzu zajistíme lodě, pádla i špricky. Samozřejmě pokud budete chtít použít vlastní výbavu, tak můžete. Vřele doporučujeme kvalitní potápěčské brýle, nebo alespoň těsnící plavecké a skřipec na nos. Všichni účastníci musí mít plaveckou čepici, kterou je možné zapůjčit v šatnách bazénu. Zájemci, kteří si chtějí sami potrénovat eskymáky jsou také vítáni.

Škola eskymování BOATPARKMůžete se zúčastnit pravidelných hodin eskymování, kdy eskymujeme vždy ve čtvrtek od 20:00 do 22:00 v bazénu SŠT Zelený pruh, od 2. listopadu 2023 do konce 25. dubna 2024.  K dispozici jsou dvě dráhy. Sraz 30 minut před začátkem.
Eskymování nebude pouze ve čtvrtek 28.12. První lednové eskymování bude už 4.1.2024.
K dispozici jsou dvě dráhy a pro účastníky kurzu zajišťujeme výbavu (loď, špricku a pádlo).
Bazén je dostupný autobusem (124 a 134) z metra C Budějovická cca za 8min. Autem lze dobře parkovat přímo u bazénu. Mapu najdete zde.
Pro výuku používáme ty nejlepšími pádla - Werner Paddles.


Ceny eskymování:
Lekce probíhají každý rok od listopadu do dubna a můžete si vybrat variantu, která Vám nejvíce vyhovuje:

Eskymování s vlastní výbavou 430 Kč/1hod.
Eskymování s výbavou zapůjčenou od nás 530 Kč/1hod.
1 lekce s instruktorem a vlastní výbavou     700 Kč/1hod.
1 lekce s instruktorem a výbavou od nás    790 Kč/1hod.
Kurz 3 lekcí s instruktorem a vlastní výbavou 1880 Kč
Kurz 3 lekcí s instruktorem a výbavou od nás  2150 Kč

Cena obsahuje vstup na bazén (1 instruktor max. na 1-4 účastníky kurzu). Tři lekce by měly dle šikovnosti stačit na první eskymácké úspěchy.  

Škola eskymování BOATPARK
Vstup bez předchozí domluvy, rezervace, není možný z kapacitních důvodů, děkujeme za pochopení. Přihlašte se v dostatečném předstihu na info@boatpark.cz .

Každý účastník kurzu eskymování nebo vodácké školy má možnost si zakoupit nové vybavení se slevou (lodě - sleva 5%, ostatní vybavení - sleva 15%). Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží, slevy se nesčítají a platí pro jednorázový odběr.

Pokud nemůžete na přihlášenou lekci dorazit, dejte to prosím co nejdříve vědět na uvedený kontakt.
Jestliže se odhlásíte déle jak 24 hodin předem (tedy později než ve středu do 20:00), bude vám účtován storno poplatek 200 Kč (v případě samostatného eskymování se svou lodí se jedná o cenu lekce), pokud se z hodiny neodhlásíte a nedorazíte, bude vám účtovaná plná cena zvolené lekce. Děkujeme za pochopení.

Ahoj
BOATPARK Team