Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • X-tremefix servisní záplata.JPG

X-treme fix PES/PVC 800 záplaty

X-Treme Fix servisní záplaty PAD/PVC 550 na opravu nafukovacích člunů a podobných nafukovacích výrobků, také plachtovin a textilních výrobků. Barva záplat: černá   Souprava obsahuje:...
Dostupnost Na dotaz
95 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Airtex
Číslo zboží 12400100

X-Treme Fix servisní záplaty PAD/PVC 550 na opravu nafukovacích člunů a podobných nafukovacích výrobků, také plachtovin a textilních výrobků.

Barva záplat: černá  

  • Souprava obsahuje: 5ks záplat na opravy nafukovacích člunů, plachtovin a textilních výrobků.
    Materiál: polyamidová tkanina s oboustranným nánosem PVC - 800 g/m2,
    Rozměr záplat:  150 x 90 mm.
    Optimální použití: v kombinaci s lepidlem X-treme Fix  a  tvrdidlem X-treme Fix

NÁVOD NA LEPENÍ:
Lepené plochy musí být suché, čisté. Některé povrchy pryží (Hypalon ®) je třeba před lepením zdrsnit smirkovým papírem. Pro dokonalé spojení doporučujeme lepené plochy odmastit acetonem (platí pouze pro mastné povrchy, jinak není nutné). Štětcem nebo stírkou naneste lepidlo v tenké vrstvě na obě lepené plochy. U savých povrchů proveďte jeden popřípadě i dva před nátěry. Po zavadnutí lepidla (3-5 min.) přiložte záplatu a silou ji přitlačte. K tomuto je vhodné použít váleček. Konečné pevnosti spoje je dosaženo po 24 hodinách. Po jedné hodině je však dosaženo pevného spojení a spoje snesou i mírné zatížení (např. při nouzových opravách nafukovacích člunů). Spoj je pružný a odolný proti vodě. Znečištěné pomůcky od lepidla lze očistit acetonem. Použitím tvrdidla X-TREMEFIX HARTER lze docílit rychlejšího vytvrzení spojů a zvýšení jejich tepelné odolnosti. Dávkování tvrdidla: na 100 dílů lepidla 5 dílů tvrdidla. Tvrdidlo není součástí lepidla, prodává se zvlášť.