Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Sweet Protection Strutter Racing Blue.png
  • 0729-1_Race_Blue.jpg
  • Sweet Protection Strutter Race Blue.jpg

Sweet Protection Strutter race blue

Vodácká helma Sweet Protection Strutter race blue inspirovaná americkou baseballovou čepicí, která kombinuje stylový design s pokročilými technologiemi pro maximální ochranu při vodních sportech. Skořepina přilby je vyrobena z karbonových vláken a vyztužena thermoplastem,...
Dostupnost Na dotaz
Doporučená MOC: 4 975 Kč
2 600 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Sweet Protection
Číslo zboží 11700098

Vodácká helma Sweet Protection Strutter race blue inspirovaná americkou baseballovou čepicí, která kombinuje stylový design s pokročilými technologiemi pro maximální ochranu při vodních sportech. Skořepina přilby je vyrobena z karbonových vláken a vyztužena thermoplastem, což zajišťuje vysokou pevnost a nízkou hmotnost. V recenzi se podíváme na konstrukci, materiály, pohodlí a certifikaci této helmy.

Velikost: S/M (53 - 56 cm), M/L (56 - 59cm )

Konstrukce a materiály:
 Sweet Protection Strutter využívá LFT (Long Fiber Thermoplastic) technologii, která kombinuje extrémně tvrdý polyamid s dlouhými skleněnými vlákny pro zvýšení pevnosti a elasticity. CRP (Carbon Fiber Reinforced Polymer Shell) technologie přináší laminování vláken s různými vlastnostmi, což vede k lehké a pevné skořepině. EVA (Ethylene vinyl acetate) shock absorbing liner zase zajišťuje větší absorpci nárazů, což je důležité u helmy s nízkým profilem, jako je Strutter.

Nastavovací systém a pohodlí:
Helma Sweet Protection Strutter je vybavena systémem Occigrip, který umožňuje jednoduché a rychlé nastavení velikosti. Díky pevnému obejmutí hlavy helma dobře sedí a nepohybuje se během nošení. Pro zvýšení pohodlí přilby slouží lisované komfortní vycpávky s měkkou a pohodlnou pěnou v hypoalergenním obalu. Tyto vycpávky snadno odvádějí vlhkost a zpříjemňují nošení helmy.

Velikosti a certifikace:
Sweet Protection Strutter je k dispozici ve třech velikostech: S/M (53 - 56 cm), M/L (56 - 59 cm) a L/XL (59 - 61 cm), což umožňuje vybrat si správnou velikost pro každou hlavu. Helma je certifikována dle evropské normy CE EN 1385, což potvrzuje její kvalitu a bezpečnost pro vodní sporty.