Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • ATK freeraider 14_yellow
  • ATK FreeRaider 14 yellow
  • ATK FREERAIDER 14 INCL. STOPPERS YELLOW

Vázání ATK Freeraider 14 yellow s brzdou

Výkon bez omezení, to je hlavní výhoda vázání Freeraider 14 Yellow. Vázání, které je schopné obstát za všech sněhových podmínek i za těch extrémních. Vysněné vázání pro všechny lyžaře, kteří vyhledávají dobrodružství bez nutnosti se jakko...
Toto zboží se již neprodává a není dostupné
Podívejte se na jiné produkty z kategorie Skialpové vázání
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce ATK
Číslo zboží grid_13700277

Výkon bez omezení, to je hlavní výhoda vázání Freeraider 14 Yellow. Vázání, které je schopné obstát za všech sněhových podmínek i za těch extrémních. Vysněné vázání pro všechny lyžaře, kteří vyhledávají dobrodružství bez nutnosti se jakkoliv omezovat. Vázání má vysokou pevnost a výborně přenáší sílu záběru z boty na lyži.

Díky možnosti nastavení DIN v rozmezí (8-14) je Freeraider 14 univerzálním výkonným vázáním. Freeride Spacer poskytuje obrovskou torzní tuhost a díky větší rozteči montážních děr napomůže lepšímu přenosu síly na lyži.

Brzda nově umístěná na patě vázání je neuvěřitelně lehká a snadno ovladatelná. Mezi pozicemi stoupání a sjezd (Uphill a Downhill) je možné přepínat pomocí tlačítka umístěného na patě vázání.
Vázání lze požívat s mačkamy (crampony) ATK.

Součástí vázání je plně nastavitelný Freeride Spacer, který vymezuje mezi botou a vázání a tím napomáhá přesnému přenosu energie na lyže.


Technologie:
Systém EES (easy entry system) je to totiž velmi jednoduchý, přesný a spolehlivý, až to vypadá, jako by se špička nacvakla magneticky, doslova se do boty zakousne.

Nový E.R.S (ELASTIC RESPONSE SYSTEM) elastický kluzný systém (8 + 4 / celkem 12 mm pružnosti) aplikovaný na patní část pro zajištění přirozeného lyžařského ohybu (také v případě velkých skoků / kompresí), zlepšuje výkon uvolňování vázání, když je vázání namáháno, snižuje tlak na systém upnutí lyžařských bot.

Nový SNOW PACK PROOF SYSTEM® - speciální konstrukce špičky, která eliminuje nabalování sněhu = žádné hroudy sněhu pod špičkou, a to i po několika výstupech a sjezdech.
U.H.V.® System (Up-hill Hardness Variator) - systém, který umožňuje nastavit tuhost páčky při zamykání vázání na cestu do kopce. Kompenzuje opotřebení inzertů na lyžácích v průběhu let, poskytuje správnou pevnost zamykání pro každého uživatele a snižuje tlak na zamykací mechanismus.

CAM RELEASE SYSTEM - tato technologie stabilizuje upínací hroty na patě a významně tak zvyšuje torzní tuhost vázání ATK.

MAGNETO HEEL FLAPS® patentovaný způsob umožňuje nastavení až pěti stoupacích módů (0+38+41+48+58 mm) při chůzi a vše jednoduše ovladatelné hůlkami. Tři základní polohy se nastaví při otočení paty + další dvě polohy bez nutnosti otáčení paty.

Specifikace:
Vypínací síla: 8 - 14 DIN
Hmotnost: 360 g (1/2pár)
Vyráběné šíře brzd: 97, 102, 108, 120 mm
Materiál: slitiny hliníku, POM, nerezová ocel
Rozsah patky: 25 mm. (+14/-11).
Ideálně použít s lyží: šířka: 95-135 mm, hmotnost do 1800 g.