Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Leki Micro Vario Carbon Strong
 • Leki Micro Vario Carbon Strong

Leki Micro Vario Carbon Strong

Leki Micro Vario Carbon Strong jsou velmi odolné skládací hole, které jsou vyrobené 100% carbonu. Maximální délka nastavení je 140 cm a ve sbaleném stavu pouhých 37cm. Jejich využití je rozmanité od horolezeckých výstupů, trailrunning, velké nebo malé turistické tůry. Hol...
Dostupnost Skladem
4 590 Kč
3 490 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Leki
Číslo zboží 14100139

Leki Micro Vario Carbon Strong jsou velmi odolné skládací hole, které jsou vyrobené 100% carbonu. Maximální délka nastavení je 140 cm a ve sbaleném stavu pouhých 37cm. Jejich využití je rozmanité od horolezeckých výstupů, trailrunning, velké nebo malé turistické tůry. Hole jsou bez antishock systému tlumení.  Jsou vyrobené z vysoce modulárního karbonu a tvrzeného hliníku a inovativním madlem Aergon.

Rychlé a snadné složení a rozložení holí zajišťuje tlačítko uvolňujícího mechanismu. Pomocí certifikovaného vnějšího aretačního systému Speed Lock lze tyto hole velmi snadno upravit délkově v rozmezí 20cm. Perfektní stabilitu zajišťuje kevlarem zesílené napínací lanko s robustním a odolným PE pláštěm, který poskytuje vláknům celoživotní ochranu. Permanentní a optimální napnutí lanka je regulováno vnitřní pružinou v dolní části hole, která automaticky vyrovnává délku lanka. Kombinace horní části z karbonu a dolního dílu z tvrzeného hliníku dodává holy Leki Micro Vario Carbon Strong unikátní vlastnosti.

Specifikace:
Rukojeť: Aergon Thermo long
Materiál: pr. 20/18/16 mm, Carbon 100%
Poutko: Lock Security Compact
Zámek: Speedlock Vario
Vyměnitelná Flex špička s karbidovým hrotem,
Vyměnitelné talířky
Sbalená hůl: 37 cm
Možnost nastavení: 120–140 cm
Hmotnost: 580 g/pár

Novinky, recenze, akce
 • Práce v Boatparku

  03. 04. 2022

  Hledáme prodavače, posilu našeho prodejního teamu.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  07. 05. 2022

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  07. 05. 2022

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více