Skialpové boty dámské

Scarpa GEA RS Lady 16/17

Číslo zboží 13600108
Výrobce Scarpa
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena
14 690 Kč
Naše cena
7 990 Kč
Máte dotaz k výrobku Scarpa GEA RS Lady 16/17? zeptejte se nás
+420 604 728 042
Pro více informací volejte na naší linku.

Skialpové dámské boty Scarpa GEA RS Lady - bota, která kombinuje výborné sjezdové vlastnosti, přesnost vedení lyží a komfortní chůzí. 
Z toho plyne možnost použití jak pro freeride, tak i při klasickém skitouringu.

TECHNICKÉ INFORMACE

Hmotnost: 1 400 g (1/2 pár ve vel.25)

Skelet: vybrané polyamidy, Jazyk:: Pebax® 
Podrážka: SCARPA® /Vibram® Cayman 
Vnitřní botička: termo botička Intuition 
Šířka ve špičce: 101 mm  
Velikost: 3,5-8 (vč.1/2) = 22,5-27 (Mondo Point)


Už název napovídá, že model vychází z osvědčených bot SCARPA Gea. RS je zkratka z německého Renn Sport neboli závodní sport, zde vztaženo především ke sjezdovým kvalitám. Základním stavebním kamenem u těchto lyžáků je revoluční typ skeletu, který používá Scarpa už třetím rokem. Konstruktéři si z z bot Gea vzali to nejlepší a přidali několik inovací.
Výsledkem je bota, která je o 20% tužší (flex 120) a jen o 40 gramů těžší, než její základní model Gea. Jednak díky odlišné směsi skeletu, jednak díky použití tužšího materiálu na jazyku u nové tvarovatelné vnitřní boty  Intution Pro Flex RS. Také pásek Predator RS na nártu umocňuje tuhost v jazyce a zároveň díky dobré fixaci nohy v patě zvyšuje výkon při stoupání. Všechna tato inovativní řešení v kombinaci s novými přezkami Zeus poskytují uživateli větší komfort při chůzi a přesnější kontrolu lyže v různých sněhových podmínkách na strmém kopci i na sjezdovce. Nechybí odvětrávání na komínu boty, ani asymetrický jazyk pro snadnější obouvání a vyzouvání
Ke komfortu nošení přispívá vnitřní termo botička Intuition s možností šněrováníQuick step TLT systém pro snadné nastupování a vystupování z TLT vázání.

 

 

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30