Doplňky

Špunty do uší, skřipec na nos a vosk na pádlo jsou nezbytnou součástí každého vodáka na divoké vodě. Chybí Vám ještě vodácký doplněk jako přívěšek na krk v designu kajak nebo pádlo? Nebo snad samolepka na loď, kajak, kanoe či nafukovací člun? Pak jste tady správně! Máme pro Vás různý výběr tohoto zboží, stačí si jen vybrat. Vodácký přívěšek na krk je vhodným dárkem pro každého vodáka. Na cesty se bude hodit zámek na loď Playboater nebo svítící přívěšek na klíče. Pěnu Minicell na vzpěry do lodí Vám dokážeme uříznout na přání.

Řazení:

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30