Batohy, obaly a tašky

Batohy na lyže, snowboard a skialpinismus, ale také do hor i do města. V naší nabídce najdete batohy značek Arva, Dynafit, Mammut, Ortovox a Pieps, které jsou lehké, odolné a mají anatomicky tvarovaná záda. Lyžařské batohy jsou dobře koncipované, pohodlné a kvalitní. Máme pro Vás velkou nabídku, stačí se zastavit vyzkoušet a vybrat ten nejlepší pro Vás! Lyžařské obaly a tašky na boty nabízíme v různých velikostech a barvách.
Speciální kategorií jsou lyžařské lavinové batohy na skialp či freeride. Máme širokou nabídku a tak můžete porovnat jednotlivé značky a technická provedení. V případě, že si nebudete jistí volbou lavinového batohu, tak si ho jednoduše půjčte v naší půjčovně lyží.

Rozšířený filtr
Řazení:
 • Značky

Novinky v Boatparku

 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-05-19
 • Výprodej testovacích skialpových lyží

  Výprodej testovacích skialpových lyží. Jedná se o kompletní sety lyží s vázáním a stoupacími pásy. Lyže i vázání jsou po servisní kontrole a připravené na další výlet.
  Nabídka platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-06-03
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-05-19
 • Vodácká navigace

  Vodácká půjčovna

  zobrazit více
  2017-05-25