Sjezdové vázání

Marker Squire 11 ID 110mm Black 18/19

Marker Squire 11 ID 110mm Black 17/18
Číslo zboží 13700283
Výrobce Marker
Dostupnost Na dotaz
4 690 Kč
2 890 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Model Squire 11 ID vyhovuje lehčím a středně těžkým lyžařům, kteří hledají freerideové vázání, které zajistí velký přenos síly a zároveň bude lehké. Špička vázání Triple Pivot Light Toe a dutá patka Hollow Linkage činí vázání kompaktní a robustní. Jeho technologie SOLE.ID umožňuje vázání přizpůsobit tak aby vyhovovalo normám pro lyžařské nebo skialpinistické přeskáče. To dává lyžaři maximální flexibilitu může si zvolit zda si obuje skialpinistické boty, které mají vyšší podrážku, nebo během chviličky vázání přednastaví na klasické sjezdové boty. Takto si jezdec může vázání přizpůsobit podle aktuální potřeby.

Specifikace:
Hmotnost: 1540 g
DIN: 3.0 - 11.0
Doporučená hmotnost lyžaře: 30 - 110 kg
Výška vázání: 22 mm
Šířka brzd: 110 mm

Brzdy je možné vyměnit za jinou šířku (90, 110, 120 a 136mm).

Technologie:
Sole.ID
Ať už nosíte jakékoliv boty, všechny vázání Marker SOLE.ID jsou kompatibilní se všemi druhy lyžařských bot! Ať už upřednostňujete boty na sjezd či chůzi, můžete si vázání s technologií SOLE.ID během chvilky přizpůsobit. Tajemstvím je ve výškově nastavitelné kluzné desce, která se snadno ovládá a nijak nesnižuje výkonnost vázání. SOLE.ID respektuje normy ISO 5355 (alpine boots) a ISO 9523 (boots with touring soles).

AFD z nerezové oceli
Všechny vázání značky MARKER jsou vybaveny pohyblivým AFD (zařízením proti tření), které zajišťuje bezpečnost vázání. Ve chvíli kdy je třeba aby vázání vypnulo, se špačka boty hladce sveze po ocelové destičce. Individuální nastavení AFD pro oblast použití zaručuje perfektní funkčnost - od závodění, dětských vázání až po ski tours.

Hollow Linkage Heel
Patka byla také navržena tak, aby vyhovovala všem typům lyžařských bot. Dutá patka z hliníku šetří hmotnost a maximalizuje torzní tuhost. Tato velmi robustní konstrukce paty vás podrží i v nejnáročnějších podmínkách.

Triple Pivot Light Toe
Kompaktní špička má horizontálně vloženou pružinu. Spolu s kluznou deskou zajišťují kluzné prvky integrované do špičky vázání velmi přesné uvolnění, které je srovnatelné se všemi ostatními vázáními firmy MARKER. Hliníkový můstek nahoře poskytuje další podporu, aniž by přidal další váhu.

 

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více