Freeride, freestyle

Sjezdová vázání pro freeride lyžování lze rozdělit na dvě kategorie, a to pevné vázání neumožňující chůzi a chodící vázání. V poslední době je chodící vázání skoro nutností pro freeride lyžování.  Pevné, neumožňující chůzi se využívá hlavně pro freestyle lyžovaní ve ski parcích. Sjezdová vázání umožňující chůzi se dále rozdělují na rámová (například: Marker Duke, Diamir Freeride Pro) a techová (G3 ION 12, Dynafit Radical FT2). Budoucností jsou tech vázání, která jsou výrazně lehčí než rámová. Pokud si nejste jistí to správnou volbou, tak vám rádi poradíme.

Řazení:

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30