Sjezdové hole

Leki Carbon 11 S

Číslo zboží 14100112
Výrobce Leki
Dostupnost Na dotaz
3 640 Kč
2 480 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Leki CARBON 11 S jsou parádní lyžařské hole s revoluční Trigger S poutkem.

Úspěšný koncept chlubící se pružností a sportovní dynamikou. Optimální sjezdové hůlky s dokonalou švihovou vyvážeností a neutrálním chováním ve všech rychlostech, pro freeridery i amatéry. Vybavené Speed rukojetí a systémem Trigger S. Ledové svahy vyžadují robustnost a funkčnost. Tyto hole nebudete chtít pustit. Geniální rychlospojení Trigger S je pak třešničkou na dortě.

Detailní informace a video LEKI ZDE

Délky: 110 - 135cm po 5cm
Materiál: 11mm Aluminium HM Carbon
Rukojeť: bezpečnostní Trigger S GS
Poutko: Poutko Power Trigger S
Talířek: Cobra Alpin 
Špička: Carbide tvrdokov
Povrchová úprava: lakování ochrannými pružnými laky

Kvalitní hole a rukavice od znalců svého řemesla. Všechny produkty LEKI se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí a rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli. Značka LEKI patří do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic.

Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více