Držáky prutů na lodě

Scotty 141 Track Mounting Arm

Číslo zboží 12600030
Výrobce Scotty
Dostupnost Skladem
1 135 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Transducer Mounting Arm je vyroben z vysokopevnostního kompozitního materiálu, který vám vydrží řadu let bez toho, aby došlo ke korozi materiálu.

Rameno má nastavitelnou délku. Spodní část ramene je otočná a je tak možné její nastavení do požadované polohy. Transducer není součástí balení. Součástí balení je 438 Head Track adaptér, který slouží pro upevnění Scotty Universal Sounder a 440-4 Low Profile Track.

Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  15. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  17. 09. 2018

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  29. 05. 2018

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více