Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Epoxid včetně tužidla.jpg

Epoxid LG 815 včetně tužidla, 540 g

Houževnatá laminační epoxidová pryskyřice pro výrobky vystavené otěru a nárazům, kde je potřeba výšší pevnosti při nízké hmotnosti. Vhodná například pro laminaci lodí, modelů, automobilové komponenty, letadel a jiné. Hlav...
Dostupnost Skladem
495 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Ostatní výrobci
Číslo zboží 12400279

Houževnatá laminační epoxidová pryskyřice pro výrobky vystavené otěru a nárazům, kde je potřeba výšší pevnosti při nízké hmotnosti. Vhodná například pro laminaci lodí, modelů, automobilové komponenty, letadel a jiné. Hlavní výhodou je, že epoxidová pryskyřice je lehčí než polyesterová a navíc je výrazně odolnější.

Epoxid s nízkou viskozitou pro vytvrzování při pokojové teplotě. Vhodné pro výrobu se zesílením sklelnými, aramid/kevlar nebo uhlíkovými tkaninami.
Dobré přilnavé vlastnosti na kov, beton, dřevo a množství plastů. Epoxid LG 815 se hodí pro použití na polystyrénové formy (neleptá polystyren) a proto se je využíván jako základová vrstva. Na takto vytvořenou první vrstvu můžete již laminovat pomocí polyesterové pryskyřice která je levnější na výrobu forem a dalších výrobků.

Balení: pryskyřice 400g + tvrdidlo 140g.

Parametry:
Teplotní odolnost: -60°C+80°C
Zpracování: při teplotě 10-50°C
Optimální teplota pro zpracování: 20-25°C
Doba zpracování: 15-50 minut

Poměry míchání a návod k použití:
Složky váhové 100:35 (+/-2)
Složky objemové 100:40 (+/-2)

Poměry míchání musí být co nejpřesněji dodrženy. Přidání více či méně tvrdidla(tužidla) bude mít efekt zpomalení nebo zrychlení procesu vytvrzování, které nelze žádným způsobem opravit.
Směs pryskyřice a tužidla je potřeba důkladně promíchat. Míchejte dokud nebude směs jednotné barvy. Zvláštní péčui věnujte stěnám a dnu nádoby v které směs mícháte.

 

Upozornění:
Hořlavina II.třídy. Při styku s otevřeným ohněm nebezpečí výbuchu. Kapalina škodlivá při vdechnutí. Dráždí oči a kůži. Zajistěte odpovídající větrání zejména v malých prostorách. Při práci nekuřte, nejezte a nepijte. Dodržujte Zásady hygieny a bezpečnosti práce. Při nedostatečném odvětrání použijte vhodný respirátor. Použijte vhodné nepropustné rukavice a ochranné brýle. 
První pomoc:
Inhalace: přemístit na čerstvý vzduch. Kyslík, v případě potřeby umělé dýchání. Pokud příznaky přetrvávají, zavolat lékaře. Zásah očí: alespoň 15 minut vyplachujte řádně proudem vody. Vyhledejte lékařskou pomoc. Požití: Vyhledejte urychleně lékařskou pomoc.

Parametry

  • Ostatní výrobci
  • Pryskyřice a tvrdidla