Phone icon
Otevírací doba
pondělí 8:00 - 18:30
úterý - pátek 10:00 - 18:30
sobota 10:00 - 18:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • kona_air rig_s
 • kona_Air Rig plachty
 • irig-one-inflatable-windsurf-1.jpg
 • pic2.jpg
 • Quick_Go.jpg
 • Quick_Unfold.jpg

Kona Air Rig S oplachtění

Air Rig je jednoduše řečeno nafukovací plachta (včetně stěžně a ráhna, tedy celé kompletní oplachtění), které můžete použít na jakémkoliv běžném ws plováku, nebo ještě lépe nafukovacím WindSUP plováku (pokud má možnost připojení ws oplachtění). Na rozdíl od běžné plachty ...
Dostupnost Na dotaz
9 500 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Kona
Číslo zboží 10550139

Air Rig je jednoduše řečeno nafukovací plachta (včetně stěžně a ráhna, tedy celé kompletní oplachtění), které můžete použít na jakémkoliv běžném ws plováku, nebo ještě lépe nafukovacím WindSUP plováku (pokud má možnost připojení ws oplachtění). Na rozdíl od běžné plachty je ale Air Rig kompletně nafukovací. Záčatky Windsurfingy a WindSUPingu nikdy nebyly jednodušší. Velkou výhodou této nafukovací plachty je oproti klasické její skladnost a nenáročnost na přepravu. celá plachta je sbalena v úhledném sáčku o velikosti přibližně 40 x 20 cm.
KONA Air Rig samozřejmě nemůže nahradit tradiční vybavení které se používá pro sportovní windsurfing, nelze očekávat že pojedete ve skluzu zavěšeni v trapézu. Jeho hlavní účel je zejména rekreace a aktivní trávení volného času pro ty, kteří se aktivně windsurfingu nevěnují a přesto si jej chtějí vyzkoušet. Hlaví účel, ke kterému nafukovací plachta Air Rig slouží je výuka dětí. Plachta je tak lehká že jí dokáže ovládnout každé dítě. Nafukovací plachta plave na vodě a lze jí velmi lehce z vody zvednout, což je důležitý aspekt, který většinou děti nezvládají. Principy fungování plachty ve větru jsou u Air Rigu stejné jako u jakéhokoliv běžného oplachtění, takže dítě získá velmi příjemnou a snadnou cestou správné základní návyky, které pak snadno rozvine když doroste do normálního běžného WS vybavení.

Parametry:
Plocha plachty S: 2,2m2
Pro postavu: 115 - 140cm
Hmotnost: 1,25 kg
Max.tlak: 6 psi

Výhody:
Air Rig je v složeném stavu malý balíček, který neváží více než jedna PET láhev minerálky. Tedy ve srovnání s tradičním oplachtěním je o cca 70% lehčí!
Air Rig nafouknete během několika minut, pokud ho používáte dohromady s paddleboardem, tak stejnou pumpou
Air Rig plave na vodě, díky madlům na přední straně "stěžně" ho zvedne lehce z vody i malé dítě během několika sekund

KONA Air Rig se vyrábí ve třech velikostech, S, M a L.
Velikost plachty určuje zejména výška postavy, vlastní plocha plachty v tomto případě není nejdůležitější.

Upozornění: stabilita Air Rig plachty je zaručena do síly větru 12 uzlů (cca 5,5m/s). 
PUMPA není v ceně ! Můžete použít jakoukoliv pumpu od SUP plováku nebo tu co máte ke kitu, nebo jakoukoliv jinou kterou máte doma. Na hlavní ventil potřebujete nástavec o průměru 17mm, který je součástí každé kite pumpy, nebo i levné pumpy kterou koupíte v supermarketu. Pokud máte SUP a k němu SUP pumpu, použijete adaptér na SUP pumpu, který je součástí dodávky. Dále je součástí standardní jezdec do US boxu, kterým připojíte iRig k WS plováku, nebo WindSUP plováku, pokud je vybaven standardním US boxem, nebo alespoň závitem M8 pro připojení jezdce.

Novinky, recenze, akce
 • Prodejna uzavřena

  04. 01. 2021

  Prodejna je uzavřena, ale elektornické a telefonické objednávky si můžete vyzvednout bez omezení.

  Rádi Vám poradíme s výběrem.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  13. 10. 2020

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  10. 01. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více