Mořské kajaky

Mořský kajak Prijon KODIAK

Číslo zboží 10500083
Výrobce Prijon
Dostupnost Na dotaz
Barva: žlutá

Toto zboží se již neprodává a není dostupné.
Podívejte se na jiné produkty z kategorie Mořské kajaky

38 900 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Kodiak je velký, rychlý a bezpečný! Loď na dlouhé túry po mořích, řekách i jezerech. Je jedno jestli jezdíte po Lipně nebo putujete podél osamělých břehů Aljašky. Tato loď je v prvé řadě koncipovaná pro velké jezdce. Velký límec s pohodlnou, všemožně nastavenou sedačkou = maximální pohodlí. Kodiak jede rychle, dobře vede a je tedy určen i na volné moře. Po jezdci, ale nevyžaduje velké nároky na techniku. Velké vodotěsné komory umožňují túry s velkou bagáží, přitom zůstává rychlý a sportovní. Material: vysoce odolný polyethylen.

Nosnost 150 kg
Výtlak 320 l
Váha 24 kg
Délka 464 cm
Šířka 55 cm


Kormidlo je doporučené příslušenství.

Parametry
 • Prijon
 • žlutá
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více