Freeride a freeski lyže

Lyže Line EP PRO

Číslo zboží 13500115
Výrobce Line
Dostupnost Na dotaz
16 000 Kč
7 880 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Lyže Line EP PRO FREERIDE BIG MOUNTAIN

EP  PRO          153-127-150mm

Navrženo zcela Erickem Pollardem

Erickovy lyže jsou stejně unikátní jako jeho styl ježdění. Jsou ryzí linií jeho vlastní kreativity a nadšení z pobytu na sněhu a užívaní každého dne života. Každý detail všech jeho lyží od jejích velikosti po jejich konstrukci a dokonce i barevné detaily v grafice jsou navrženy Erickem. Tyto lyže jsou jeho hlavním nástrojem pro posouvání tohoto sportu kupředu, všemi možnými způsoby.
Díky jeho poslednímu výtvoru, přistání pozadu do prašanu z 15m skály nebude nikdy stejné. Toto jsou nejrychlejší a nejprogresivnější lyže Line do prašanu které kdy byly vytvořeny.

(Na LINE lyže doporučujeme montáž freerideového vázání z naší nabídky, ale samozřejmě vám rádi namontujeme jakékoli vázání dle vašich požadavků, potřeb a přání)

Více o lyžích Line EP Pro - informace, technologie, video


Délka-                               185 cm
Špička - Střed - Pata-  153-127-150 mm
Rádius -                           15.9 m
Špička/Patka výška-     70/70 mm
Povrch-                             1930mm
Stance Back -                 20 mm
Váha 1 lyže -                    2232 g

Technologie:

 • Early Rise špička i patka 30.5cm x 25mm - Kontaktní bod je dál od špiček, blíže středu, lyže pozvolna stoupají a snadno vyplavávají v prašanu.   Surfování prašanem mýsto rozrývání.   Bez zpětného prohýbání pro větší jistotu jízdy
 • Early Taper - Nejširší bod na špičce a patě je dále od konce lyže, blíže středu.  To redukuje drhnutí paty a zsekávání v prašanu.   Pata proplouvá prašanem ...no paráda
 • 4D Fibrecap - Skelné vlákno vrstvené ve čtyřech směrech kolem jádra lyže.  Nekompromisní tuhost a odolnost v každém směru.  90ti stupňovým skelným vláknem vyztužená boční stěna nad hranami lyží.
 • Maple Macroblock Core - Celodřevěné javorové jádro vyrobeno z nejširších a nejkvalitnějších dřevěných vrstev. Nejlehčí a nejpevnější jádro ve vesmíru. Pružné a vysoce odolné.
 • Symmetric Flex - Stejná pružnost lyže v obou směrech pro stejné chování při jízdě vpřed i vzad.
 • Side Slantwall - ABS konstrukce bočnic tluní vibrace.   A vypadá dost dobře:o)
 • Fatty Base and Edge - Dvojitá tloušťka hrany a skluznice!  Extrémně odolné a nárazuvzdorné!  Konstrukce pro časté broušení hran a skluznice bez snížení funkčnosti lyže! 


Více o lyžích Line EP Pro - informace, technologie, video

 
Parametry
 • Line
 • 185
Novinky, recenze, akce
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  17. 09. 2018

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  29. 05. 2018

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • VÝPRODEJ SKIALPOVÝCH SETŮ

  17. 09. 2018

  Výprodej testovacích skialpových setů.
  Set obsahuje:  lyže + tech vázání G3 ION + stoupací pásy.

  Číst více