Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Smith Riot Gina Kiel Chromapop Everyday Violet.jpg
 • Smith Riot Gina Kiel Chromapop Everyday Violet_pásek.jpg

Brýle Smith Riot Gina Kiel Chromapop Everyday Violet

Brýle Smith Smith Riot Gina Kiel Chromapop Everyday Violet jsou dámské lyžařské brýle vybavené polo-bezrámovou technologií a díky ní poskytují maximální výhled do všech stran. Technologie "ChromaP...
Dostupnost Skladem
2 499 Kč
1 890 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Smith Optics
Číslo zboží 14900171

Brýle Smith Smith Riot Gina Kiel Chromapop Everyday Violet jsou dámské lyžařské brýle vybavené polo-bezrámovou technologií a díky ní poskytují maximální výhled do všech stran. Technologie "ChromaPop" umožňuje použití brýlí při různých světelných podmínkách. Skla jsou z lisovaného materiálu carbonic-x, technologií Fog-X a optikou TLT pro křišťálově čistý výhled. Minimální rám je navržen s plně integrovanými spojovacími body, které zajišťují potřebnou funkci bez dalších pohyblivých částí.

Součástí brýlí je i náhradní yellow do mlhy a obal.

Technologie:
Medium Fit:  díky středním rozměrům jsou tyto brýle vhodné i pro menší obličej a stále poskytují skvělý zorný úhel a neomezují periferní vidění.
ChromaPop: díky filtrům ChromaPop jsou barvy o mnoho jasnější a přirozenější a pojme mnohem širší škálu podmínek.
Fog-X:  naše ošetření skla Fog-X používá hydrofilní, mikro-leptaný povrch, který absorbuje vlhkost a rozptýlí ji na širokém povrchu, aby se zabránilo zamlžení. Protože je fyzicky vyřezávaný do čočky, nemůže se otřít jako jiné anti-mlhové povlaky.
Carbonic-X Lens with TLT Optics: Skla vybavená karbonovou vrstvou proti poškrábání a šmouhám nabízí díky technologii TLT nezkreslený výhled.
Patented Regulator Adjustable Lens Ventilation: Patentovaný nastavitelný systém ventilace skel Regulator nabízí další kontrolu nad průtokem vzduchu skrz brýle. Ideální je ventilaci otevřít ve frontě nebo na vleku a umožnit tak cirkulaci suchého a čerstvého vzduchu a naopak při sjezdu je ideální ventilaci zavřít, aby nedocházelo k slzení očí.
Ultra-Wide, Silicone Backed Strap:  Brýle jsou vybaveny širokým páskem, který je navíc po vnitřní straně potažen silikonem, aby brýle lépe držely na helmě.
QuickFit Strap Adjustment System with Clip Buckle: Pásek brýlí je vybaven systémem seřizování pásků s dvojitým posuvem, který usnadňuje nasazování brýlí.
Dual Layer, DriWix Face Foam: Rám brýlí je potažen dvěma vrstvami antibakteriální pěny, která je velmi příjemná a citlivá ke každé pokožce.
Helmet Compatible: Brýle Smith jsou plně kompatibilní s helmou Smith, což z těchto dvou komponentů vytváří dokonalý celek v boji proti zamlžování.
Microfiber Bag Included: balení obsahuje trasportní sáček na brýle z mikrovláken.

Parametry

 • Smith Optics
 • žena
Novinky, recenze, akce
 • Práce v Boatparku

  03. 04. 2022

  Hledáme prodavače, posilu našeho prodejního teamu.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  07. 05. 2022

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  07. 05. 2022

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více