Cestovní tašky a batohy

Ortovox Cross Rider 18 S Dark Blood

Číslo zboží 14500235
Výrobce Ortovox
Dostupnost Skladem
Barva: červená
Velikost: 18
3 190 Kč
2 550 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Dámský batoh ORTOVOX CROSS RIDER 18 S byl navržen přímo pro freetouring. U batohu byla minimalizovaná hmotnost, aby tě zbytečně nezatěžoval (neunavoval) při stoupání. Komfort a volnost pohybu při sjezdu je zajištěna díky zádovému systému s límcem. Na batoh snadno a rychle připevníš veškeré freetouringové vybavení. Zároveň je batoh odolný, a navíc na něj máš 5 let záruku.

Parametry:
Objem: 18 l
Délka: regular
Šířka: 31 cm
Výška: 54 cm
Hloubka: 14 cm
Kapsy: 5
Hmotnost batohu: 830 g
Hmotnost batohu se všemi popruhy: 860 g

Perfektně sedí a kopíruje tvůj pohyb
Konstrukce batohu je tvořena tak, že není příliš hluboký, výška batohu nepřesahuje nosnou část zad a šířka batohu není větší než vaše záda.
Díky konstrukčnímu tvaru „krunýř“ (kdy ve batoh do oválu a není dole zploštělý) je těžiště batohu posunuto co nejblíže k těžišti tělu - proto tě batoh nerozhodí ani při náročné jízdě.
Zádový límec, který má přesah batohu, kvůli lepší fixaci, tě doslova obejme. Přesah začíná na krční části, pokračuje přes ramenní popruhy, dále k boční části zádového systému, na bederní pás a je zakončen na spodním okraji batohu. Zádový límec má tedy přesah po celém obvodu zad.
Široký bederní pás komfortně upevní batoh na těle a je pokryt softshellem, aby se na něj nelepil sníh.
Ramenní popruhy jsou také širší a pokryté softshellem.
Po obvodu celého zádového límce je zpevňovací a nosný lem. Díky němu je batoh odolnější na prodření, má vyšší nosnost a hmotnost batohu je rovnoměrně rozložena mezi ramena, záda a bedra.


Do hlavní komory se dostaneš dvěma způsoby. První vstup je klasický zepředu. Druhý vstup je zezadu jako do „kufru“. A to díky dvoucestnému zipu, který je po obvodu zádového systému. Batoh tedy položíš předkem do sněhu a otevřeš jeho záda. Má to tu výhodu, že se ti na záda batohu nenalepí sníh. Hlavní komora je zároveň bezpečnostní kapsa. Nalezneš v ní přihrádky na lavinové vybavení (lopatu i sondu). Je zde také síťovaná kapsička, poutko a přihrádka na rezervoár vody.

Praktické kapsy
Vnější kapsa slouží k odkládání věcí, které používáš nejčastěji (rukavice, čepici) - mokré vybavení je oddělené od suchého. V této kapse nalezneš také síťovanou kapsičku na drobnosti, které pak nemusíte hledat v batohu - peněženka, klíče. Kapsička na bederním pásu je vhodná na telefon, kameru, GPS navigaci a další vybavení, Batoh má i malou kapsičku na horní straně.

Na batoh připevníte vše důležité, každé vybavení má své místo a připevňuje se jednoduše a rychle.
lyže, SNB, hole, cepíny, mačky, sněžnice, helmu

 

 

Parametry
 • Ortovox
 • červená
 • 18
 • žena
Doporučené zboží
G3 Alpinist 100mm
Běžná cena: 3 660 Kč 1 990 Kč
G3 Alpinist HT 115mm
Běžná cena: 4 350 Kč 1 890 Kč
Sweet Protection Emerald jacket wmn braun
Běžná cena: 11 280 Kč 4 890 Kč
Lyže G3 SEEKr 110 19/20
Běžná cena: 17 800 Kč 17 260 Kč
Dámské lyže G3 SEEKr 100 Elle 19/20
Běžná cena: 17 800 Kč 17 260 Kč
Novinky, recenze, akce
 • NA 3 JEZY MÁME OTEVŘENO

  03. 09. 2019

  Na státní svátek 28.9. bude otevřeno 7,30 - 17,00.
  Výdej a příjem lodí, prodej, příjem servisů.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více