Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Arrows-SUP-Add-On-Drift-Stopper.jpg
 • Maria_Drift_Stopper_1 (1).jpg
 • Maria_Drift_Stopper_2.jpg
 • Maria_Drift_Stopper_3.jpg
 • pic2.jpg

Duotone Drift Stopper iRig

Drift Stopper je účinný stabilizátor obsahující dvě flosny. Ideální doplněk pro každého, kdo vlastní standardní nafukovací SUP plovák a chtěl by na něj připojit plachtu Air iRig a změnit jej tak na windsurf. Drift stopper...
Dostupnost Na dotaz
2 200 Kč
1 990 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Duotone
Číslo zboží 10550024

Drift Stopper je účinný stabilizátor obsahující dvě flosny. Ideální doplněk pro každého, kdo vlastní standardní nafukovací SUP plovák a chtěl by na něj připojit plachtu Air iRig a změnit jej tak na windsurf. Drift stopper nahrazuje středovou ploutev, která výrazně zlepšuje jízdní komfort, bez ní se s plovákem těžko stoupá proti větru a celkově je jeho ovládání složitější.
Drift stopper lze připojit ke každému nafukovacímu paddleboardu (pozor, na pevnou konstrukci nelze použít!), pokud nemá nějakou úplně extrémní šířku. Montáž je otázkou několika minut a můžete vyrazit! Pro připojení samotného oplachtění (Air iRig) použijete ADAPTER STRAP PRO AIR IRIG. Pozor, adapter strap lze použít pouze na Air iRig nové generace !

Novinky, recenze, akce
 • Otevírací doba v červenci

  08. 06. 2021

  Upozorňujeme zákazníky, že 3. - 6.7.2021 máme zavřeno.
  Pádlujeme :-)

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  02. 06. 2021

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  02. 06. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více