Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • oplachtění na SUP Duotone iRig S steel-blue/mint.jpg
 • oplachtění na SUP Duotone iRig S I..jpg
 • oplachtění na SUP Duotone iRig S II..jpg

Oplachtění Duotone iRig S steel-blue/mint

Nafukovací plachta na windsurfing Duotone iRig ve velikosti S, vhodný pro děti. Jeho hlavní účel je jednak rekreace, aktivní trávení volného času pro ty, kteří se aktivně windsurfingu nevěnují a přesto si to chtějí zkusit. Nechtějí si ale kupovat drahé WS...
Doprava zdarma v ČR a SR!
V případě objednání produktu máte nárok na dopravu zdarma.
Dostupnost Skladem do 5 ks
Doporučená MOC: 13 475 Kč
11 990 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Duotone
Číslo zboží 10550284

Nafukovací plachta na windsurfing Duotone iRig ve velikosti S, vhodný pro děti. Jeho hlavní účel je jednak rekreace, aktivní trávení volného času pro ty, kteří se aktivně windsurfingu nevěnují a přesto si to chtějí zkusit. Nechtějí si ale kupovat drahé WS vybavení a navíc ho ještě složitě transportovat k vodě. 
Zásadní účel, ke kterému nafukovací plachta iRig slouží je ale výuka dětí. Plachta je lehká, takže jí dokáže ovládnout každé dítě, plave na vodě a lze jí velmi lehce z vody zvednout, což je důležitý aspekt, který většinou děti nezvládají. Principy fungování plachty ve větru jsou u iRigu stejné jako u jakéhokoliv běžného oplachtění, takže dítě získá velmi příjemnou a snadnou cestou správné základní návyky, které pak snadno rozvine když doroste do normálního běžného WS vybavení.

Váha: 1,6 kg

Barva: steel-blue/mint

Vhodný pro výšku postavy 120-145 cm.

Duotone iRig je nafukovací plachta (včetně stěžně, ráhna, celé kompletní oplachtění), které můžete použít na jakémkoliv běžném ws plováku, nebo ještě lépe nafukovacím SUP plováku (pokud má možnost připojení ws oplachtění). Na rozdíl od běžné plachty je ale iRig kompletně nafukovací!

Hlavní výhody:

 • iRig je v složeném stavu malý balíček, který neváží více než jedna PET láhev minerálky. Tedy ve srovnání s tradičním oplachtěním je o cca 70% lehčí!
 • iRig nafouknete během několika minut, pokud ho používáte dohromady se SUP boardem, tak stejnou pumpou
 • iRig plave na vodě, díky madlům na přední straně "stěžně" ho zvedne lehce z vody i malé dítě během několika sekund

Hlavní nevýhody:

 • iRig není možné použít v silném větru ke sportovnímu windsurfingu, nafukovací konstrukce má pochopitelně své limity. Výrobce zaručuje stabilitu oplachtění do síly větru 12 uzlů, tedy cca 5,5 m/s. Použití trapézu také nemá smysl. S tím je třeba počítat

iRig One se vyrábí ve čtyřech velikostech XS, S, M a L, jaká velikost je vhodná právě pro vás si určíte podle výšky postavy.

Důležité upozornění - PUMPA není v ceně ! Můžete použít jakoukoliv pumpu od SUP plováku nebo tu, co máte ke kitu, nebo jakoukoliv jinou, kterou máte doma. Na hlavní ventil potřebujete nástavec o průměru 17 mm, který je součástí každé kite pumpy. Pokud máte SUP a k němu SUP pumpu, použijete adaptér na SUP pumpu, který je součástí dodávky. Dále je součástí standardní jezdec do US boxu, kterým připojíte iRig k WS plováku, nebo WindSUP plováku, pokud je vybaven standardním US boxem, nebo alespoň závitem M8 pro připojení jezdce.   

Parametry

 • Duotone
 • 1,6
 • Děti / junioři
 • Windsup