Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Dynafit TLT8 Expedition CR Women.jpg

Dynafit TLT8 Expedition WMN

Dámské skialpové boty Dynafit TLT8 Expedition WMN o hmotnosti 1040 gramů patří mezi skutečně lehké "chodící" boty se dvěma přezkami. Boty s teplejší vnitřní botičkou pro maximální komfort. Uzavírac...
Dostupnost Skladem
15 900 Kč
13 990 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Dynafit
Číslo zboží grid_13501661

Dámské skialpové boty Dynafit TLT8 Expedition WMN o hmotnosti 1040 gramů patří mezi skutečně lehké "chodící" boty se dvěma přezkami. Boty s teplejší vnitřní botičkou pro maximální komfort.

Uzavírací systém Ultra Lock 4.0 znamená více rychlosti, pohodlí a bezpečnost při stoupání. Jeho ovládání je jednoduché a intuitivní, a tím šetří čas při přechodu z chůze na sjezd. Horní přezka funguje jako přepínač na chůzi a také otevírá manžetu. Stejně jako druhá přezka, tak má také mikro posuv a proto lze boty perfektně přizpůsobit nohám každého skialpinisty. Systém je snadno ovladatelný v rukavicích.
Díky rotaci komínu o 60 stupňů umožňuje tato bota přirozenou a energeticky úspornou chůzi i ve velmi strmém terénu. Zkrácená špička - takzvaný Speed ​​Nose - snížuje hmotnost o 15 procent, ale díky pozici otáčení napomáhá k snažší chůzi. Při sjezdu lze boty TLT8 uzamknout do předklonu o 15 nebo 18 stupňů.

Masterstep / Quickstep: Obě technologie zaručují snadné nazouvání, a to i ve strmém a nerovném terénu. Boty lze použít pouze s pinovým, Tech vázáním.
Boty jsou kompatibilní s ultralehkými mačkami Dynafit Cramp-In.

Specifikace:
Hmotnost: 1130g (velikost 27,5)
Vnitřní šířka boty (Last): 103mm 
Forward Lean15°-18° + Release for Walking
Boot sole Formula Pomoca Climb
Cuff rotationc 60°
Closure System Ultra Lock System 4.0
Boot-Binding System Master Step
Botička: Custom Ready
Materiály: Shell: Grilamid®, Cuff: Grilamid® se skleněnými vlákny, Spoiler: Grilamid®

Novinky, recenze, akce
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  22. 08. 2021

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  22. 08. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • Packrafty v Boatparku

  22. 08. 2021

  Víte co je packraft? 
  Packraft je nafukovací kajak, který vyniká jízdními vlastnostmi, je skladný, má extra nízkou hmotnost a přesto je odolný.

  Číst více