Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota - Neděle 9:00 - 18:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Swix V40 modrý extra 45g

Vosk Swix V40 MODRÝ EXTRA Hardwax 45g stoupací

Vosk Swix V40 Modrý Extra Hardwax 45g soupací. Běžecký vosk Swix pevný vosk V40 . Tradiční vosky na odrazovou zónu určené pro závodníky i rekreační sportovce. použití: -1°C až -7°C Rozsah pro čerstvě napadaný sníh/pro přeměněný jemnozrnn...
Dostupnost Skladem
Doporučená MOC: 179 Kč
165 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Swix
Číslo zboží 15300075

Vosk Swix V40 Modrý Extra Hardwax 45g soupací. Běžecký vosk Swix pevný vosk V40 . Tradiční vosky na odrazovou zónu určené pro závodníky i rekreační sportovce.
použití: -1°C až -7°C

Rozsah pro čerstvě napadaný sníh/pro přeměněný jemnozrnný sníh (st. C)
V 40 modrý extra = -1 až -7 / -3 až -10

Nejpopulárnější z V vosků, velmi pružný a všestraný na studenější straně teploměru. Použití v teplotách bližších 0°C vyžaduje relativně nový sníh a nízkou vzdušnou vlhkost. Pro přeměněný sníh je vhodnější u V40 nižší teplota.

Návod k použití: vosk aplikujte na vyčištěnou skluznici zbavenou zbytků vosků a nečistot. Pro zvýšení absorpce vosku před voskováním skluznici přeleštěte - otevřete kartáčem. Vosk naneste jen na odrazovou zónu a rozetřete pomocí korku. Vosk se nanáší v několika vrstvách (3 - 6). Odolnost a trvanlivost voskování se zvyšuje s počtem nanesených vrstev. Na závěr skluznici přeleštěte utěrkou Skivo. Vosky je možné také zažehlit. Zažehlení vosků výrazně prodlužuje odolnost a trvanlivost vosku na skluznici.