Vosky stoupací a Klistry

Vosk Swix KR30 ICE Klister MODRÝ 55g stoupací

Číslo zboží 15300007
Výrobce Swix
Dostupnost Skladem
299 Kč
269 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží Vosk Swix KR20 BASE Klister Modrý 55g stoupací
použití: 0°C až -15°C

Pro hrubozrný sníh tvrdé tratě a ledové podmínky kde exceluje. Lze také použít jako základní místo KR20 Base pro jeho snažší aplikaci, často také používán jako mezi vrstva mezi KR20 a a další teplejší klistry. ICE je málokdy používán jako finálový na závody a do stopy právě pro její úpravu. Ale na vyjížďku do studeného rána, když v noci mrzlo a předcházející den bylo mokro, je KR30 ICE velice užitečný.

Návod k použití: vosk aplikujte na vyčištěnou skluznici zbavenou zbytků vosků a nečistot,NANÁŠET POUZE NA ODRAZOVOU KOMORU. Pro zvýšení absorpce vosku před voskováním skluznici přeleštěte - otevřete kovovým kartáčem. Klister nanášejte na skluznici (stoupací část) ve tvaru „rybí kosti" a rozetřete po skluznici přiloženou škrabkou či dlaní. Pro zvýšení trvanlivosti a odolnosti Klisteru na skluznici doporučujeme pod všechny Klistery namazat podkladový vosk, tzv. „gumu" (modrý). Naneste ve velmi tenké vrstvě tak, aby pokryla plochu lyží a následně Klister dle aktuálních sněhových podmínek, resp. dle teploty sněhu. Na závěr skluznici přeleštěte spec. utěrkou. Klistry je možné také zažehlit (postup zažehlování naleznete u sjezdových vosků). Zažehlení vosků výrazně prodlužuje odolnost a trvanlivost vosku na skluznici.
Novinky, recenze, akce
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  13. 07. 2019

  Barefoot boty pro kluky i holky. V ceně jsou dvoje barevné tkaničky. Přiďte je vyzkoušet!

  Číst více
 • TEAR AID - servisní souprava

  13. 07. 2019

  Servisní souprava Tear Aid opraví cokoliv. Tear Aid by Vám neměl chybět na cestách. S Tear Aid A snadno opravíte nafukovací karimatky, matrace, 

  Číst více