Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Swix KR30 ice klister 55g
  • Swix KR30 ice klister 55g

Vosk Swix KR30 ICE Klister MODRÝ 55g stoupací

Vosk na běžky Swix KR20 BASE Klister Modrý 55g stoupací použití: 0°C až -15°C Pro hrubozrný sníh tvrdé tratě a ledové podmínky, kde exceluje. Lze také použít jako základní místo KR20 Base pro jeho snažší aplikaci, často také používán ja...
Dostupnost Skladem do 5 ks
Doporučená MOC: 329 Kč
299 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Swix
Číslo zboží 15300007

Vosk na běžky Swix KR20 BASE Klister Modrý 55g stoupací
použití: 0°C až -15°C

Pro hrubozrný sníh tvrdé tratě a ledové podmínky, kde exceluje. Lze také použít jako základní místo KR20 Base pro jeho snažší aplikaci, často také používán jako mezi vrstva mezi KR20 a a další teplejší klistry. ICE je málokdy používán jako finálový na závody a do stopy právě pro její úpravu. Ale na vyjížďku do studeného rána, když v noci mrzlo a předcházející den bylo mokro, je KR30 ICE velice užitečný.

Návod k použití: vosk aplikujte na vyčištěnou skluznici zbavenou zbytků vosků a nečistot,NANÁŠET POUZE NA ODRAZOVOU KOMORU. Pro zvýšení absorpce vosku před voskováním skluznici přeleštěte - otevřete kovovým kartáčem. Klister nanášejte na skluznici (stoupací část) ve tvaru „rybí kosti" a rozetřete po skluznici přiloženou škrabkou či dlaní. Pro zvýšení trvanlivosti a odolnosti Klisteru na skluznici doporučujeme pod všechny Klistery namazat podkladový vosk, tzv. „gumu" (modrý). Naneste ve velmi tenké vrstvě tak, aby pokryla plochu lyží a následně Klister dle aktuálních sněhových podmínek, resp. dle teploty sněhu. Na závěr skluznici přeleštěte spec. utěrkou. Klistry je možné také zažehlit (postup zažehlování naleznete u sjezdových vosků). Zažehlení vosků výrazně prodlužuje odolnost a trvanlivost vosku na skluznici.