Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty

Vodácká škola Boatpark

Vodácká škola BOATPARKVítáme Vás na stránkách Kajakářské školy BOATPARK.
Ahoj kajakáři a kajakářky,
naše kajakářská škola je vhodná nejen pro úplné začátečníky, kteří se naučí základní ovládání kajaku, ale i pro zkušenější vodáky, kteří se zdokonalí ve svých dovednostech. Kurzy šijeme na míru jednotlivcům i skupinám, tak aby vyhovoval Vašim požadavkům a možnostem. Po dohodě s lektorem přizpůsobíme délku kurzu, obtížnost i místo konání Vašim představám. Pokud na některou otázku zde nenaleznete odpověď, tak nám napište na info@boatpark.cz.

Výuka pádlování probíhá na slalomovém kanále v Praze Troji nebo nad ním na hladké vodě. Vše závisí na Vaší jezdecké zdatnosti. Další možností je výuka na kanále v Praze na Štvanici, který je mnohem jednodušší a vhodný pro začátečníky. Kajakářské školy se může zúčastnit osoba starší 18 let v dobrém zdravotním stavu nebo osoba starší 12 let v doprovodu plnoleté osoby.

Kurz:
Kurz obnáší 6 lekcí a jedna lekce je 120minut. Je možné si objednat i jednotlivé lekce pádlování.

Vodácká škola BOATPARKCíl:
Cílem kajakářské školy je naučit začínající kajakáře základům jízdy na kajaku a základům chování na divoké vodě. Seznámit kajakáře s možnými riziky a způsoby jak je minimalizovat. U pokročilejších kajakářů prohloubit techniku jízdy na kajaku až na obtížnost WW IV. Dále naučit kajakáře pohybu ve skupině, způsoby bezpečného překonávání překážek, poznávání nebezpečných míst a všeho co s pobytem na divoké vodě souvisí.

Ceny:
Ceník kurzů, Praha Troja / Štvanice :

Počet osob
Samotná lekce (120min) Cena kurzu (6 lekcí)/osoba
1 1020,- Kč 5120,- Kč
2 - 3 680,- Kč 3460,- Kč
4 - 6 540,- Kč 2690,- Kč

Vodácká škola BOATPARKCenu nezahrnuje pronájem kanálu (půldenní 100,- Kč a celodenní 200,- Kč). Pronájem kanálu není zapotřebí v případě výuky na hladké vodě nad slalomovým kanálem.

Ceník kurzů na jiných místech / řekách:
Inviduální kalkulace dle rozsahu a počtu účastníků.

Doprava:
Doprava zapůjčeného vybavení na kanál Praha Troja / Štvanice je 250,- Kč.

Bezpečnost a povinné vybavení:Vodácká škola BOATPARKKaždý účastník kajakářské školy musí být dobrým plavcem a v dobrém zdravotním stavu.
Žádný účastník kajakářské školy nesmí během akce požívat alkoholické nápoje, nesmí být pod vlivem omamných prostředků (drog, léků a pod.)
Účastníci kajakářské školy jsou povinni používat certifikovanou vodáckou helmu a plovací vestu (norma CE EN393).
Účastníci kajakářské školy jsou povinni řídit se bezpodmínečně pokyny lektorů a nevjíždět do míst, kam lektor vjezd zakázal.
Účastníci kajakářské školy mohou mít i své vybavení (podléhá schválení lektorů), či si mohou vybavení zapůjčit v naší vodácké půjčovně se slevou 50%.
Každý účastník jede na vlastní nebezpečí.

Doporučené vybavení: 
Neoprenový oblek nebo neoprenové kraťasy, neoprenové botičky a bunda. Dle počasí, pak thermoprádlo pod vodáckou bundu. Malý lodní pytel na doklady, svačinu apod., pití do lodě. Teplé oblečení na převlečení po Vodácká škola BOATPARKdojezdu.

Upozornění:
Kurz může být přizpůsoben klimatickým podmínkám, vodním stavům a schopnostem účastníků. Kajakářská škola Boatpark si vyhrazuje bezpodmínečné právo rozhodnout o nesplutí některého úseku řeky nebo místa. Může tak být rozhodnuto pro všechny účastníky, či pouze pro jejich část.

Výbava:
Na kurz Vám půjčíme vybavení za 200 Kč / lekce. K dispozici je vše potřebné (kajak, pádlo, helma, vesta, neoprenové oblečení, neoprenové boty, atd.).
Každý účastník kurzu (platí i pro školu eskymování) má možnost si zakoupit nové vybavení se slevou (lodě - sleva 10%, ostatní vybavení - sleva 20%). Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží a platí z původních cen.

Ahoj na vodě,
BOATPARK Team

Novinky, recenze, akce
 • Práce v Boatparku

  03. 04. 2022

  Hledáme prodavače, posilu našeho prodejního teamu.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  07. 05. 2022

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  07. 05. 2022

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více