Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Sweet Protection Strutter red.jpg
  • Sweet Protection Strutter gloss fiery red.jpg
  • Sweet Protection Strutter ML gloss fiery red I.jpg

Sweet Protection Strutter M/L gloss fiery red

Vodácká helma Sweet Protection Strutter M/L gloss fiery red inspirovaná americkou baseballovou čepicí, která kombinuje stylový design s pokročilými technologiemi pro maximální ochranu při vodních sportech. Skořepina přilby je vyrobena z karbonových vláken a vyztužena ther...
Dostupnost Skladem do 5 ks
Jiné barevné
varianty
Sweet Protection Strutter race blue
Doporučená MOC: 4 975 Kč
2 600 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Sweet Protection
Číslo zboží 11700098

Vodácká helma Sweet Protection Strutter M/L gloss fiery red inspirovaná americkou baseballovou čepicí, která kombinuje stylový design s pokročilými technologiemi pro maximální ochranu při vodních sportech. Skořepina přilby je vyrobena z karbonových vláken a vyztužena thermoplastem, což zajišťuje vysokou pevnost a nízkou hmotnost. V recenzi se podíváme na konstrukci, materiály, pohodlí a certifikaci této helmy.

Velikost: M/L (56 - 59cm )

Konstrukce a materiály:
 Sweet Protection Strutter využívá LFT (Long Fiber Thermoplastic) technologii, která kombinuje extrémně tvrdý polyamid s dlouhými skleněnými vlákny pro zvýšení pevnosti a elasticity. CRP (Carbon Fiber Reinforced Polymer Shell) technologie přináší laminování vláken s různými vlastnostmi, což vede k lehké a pevné skořepině. EVA (Ethylene vinyl acetate) shock absorbing liner zase zajišťuje větší absorpci nárazů, což je důležité u helmy s nízkým profilem, jako je Strutter.

Nastavovací systém a pohodlí:
Helma Sweet Protection Strutter je vybavena systémem Occigrip, který umožňuje jednoduché a rychlé nastavení velikosti. Díky pevnému obejmutí hlavy helma dobře sedí a nepohybuje se během nošení. Pro zvýšení pohodlí přilby slouží lisované komfortní vycpávky s měkkou a pohodlnou pěnou v hypoalergenním obalu. Tyto vycpávky snadno odvádějí vlhkost a zpříjemňují nošení helmy.

Velikosti a certifikace:
Sweet Protection Strutter je k dispozici ve třech velikostech: S/M (53 - 56 cm), M/L (56 - 59 cm) a L/XL (59 - 61 cm), což umožňuje vybrat si správnou velikost pro každou hlavu. Helma je certifikována dle evropské normy CE EN 1385, což potvrzuje její kvalitu a bezpečnost pro vodní sporty.