Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Leki Aergonlite 2 lady Black_Pink 100-135cm.jpg
 • hole-leki-aergonlite-2-lady-cerna-ruzova-darkanthracite-berry-white.jpg
 • damske-skialpinisticke-hole-leki-aergonlite-2-lady.jpg

Dámské trekové hole Leki Aergonlite 2 Lady 100-135 cm

Dámské hole Leki Aergonlite 2 Lady jsou dvoudílné teleskopické hole určené především pro skialpinisty a výpravy na sněžnicích. Hole mají menší průměr tyčí, a proto jsou ještě lehčí. Z tohoto důvodu jsou primárně určené ženám, juniorům a obecně drobnějším jedincům. ...
Toto zboží se již neprodává a není dostupné
Podívejte se na jiné produkty z kategorie Teleskopické hole
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Leki
Číslo zboží 14100193

Dámské hole Leki Aergonlite 2 Lady jsou dvoudílné teleskopické hole určené především pro skialpinisty a výpravy na sněžnicích. Hole mají menší průměr tyčí, a proto jsou ještě lehčí. Z tohoto důvodu jsou primárně určené ženám, juniorům a obecně drobnějším jedincům.

Délku hole pohodlně a rychle nastavíte díky systému Speed Lock 2, který je přesný, dobře drží a lehce se ovládá v rukavicích.
Madlo má na vrchu velkou plochu pro pohodlné opření a termoizolační prodloužení pro rozšířené možnosti úchopu holí. Poutko je vyztuženo a vyrobeno z neoprenu s komfortní flísovou vložkou pro maximální pohodlí při nošení. 

Talířky Bindin jsou dostatečně pevné a můžete s nimi ovládat stoupací podpatky na skialpovém vázání nebo seškrabávat zmrazky ze stoupacího pásu.

Bindin Basket vynikají schopnostmi manipulace se stupačkami, botami či stoupacími pásy. Jedna jejich strana je určena pro odstraňování ledu či sněhu ze stoupacího pásu, druhá je zase užitečná při seřizování a rozepínání vázání. Hroty Flexi Tip Long zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

Specifikace:
Délka: 110 – 135cm
Sbalená délka: 91 cm
Materiál: slitina hliníku HTS 6.5
Hrot: Flexi Tip Long

Novinky, recenze, akce
 • Práce v Boatparku

  03. 04. 2022

  Hledáme prodavače, posilu našeho prodejního teamu.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  07. 05. 2022

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  07. 05. 2022

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více