Skialpové lyže

Na skialpových lyžích snadno vyšlápnete nějaký ten kopec, ale užijete si i sjezd. Skialpinismus není jen pro závodníky, ale pro všechny co milují pohyb v zasněžené krajině. Je jedno jestli jste vyznavačem fitness skialpinismu, vyjdete podél sjezdovky na kopec nebo milovník skialpinistických přechodů.  Zastavte se u nás a rádi Vám pomůžeme s výběrem skialpové lyže včetně skialpového vázání a skialpových bot. Skialpové lyže jsou jedinečné pro putování zasněženou krajinou. 

U nás je možné si zapůjčit v půjčovně freeride/skialp lyže od G3.
Při zakoupení lyží s vázáním získáte ZDARMA montáž a seřízení vázání + navoskování lyží.

Řazení:

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30