Paddleboardy

Shark Windsurf 10-32

Shark Windsurf 10-32
Číslo zboží 10550042
Výrobce Shark
Dostupnost Na dotaz
Doprava zdarma v EU!
V případě objednání produktu máte nárok na dopravu zdarma.

Toto zboží se již neprodává a není dostupné.
Podívejte se na jiné produkty z kategorie Paddleboardy

19 990 Kč
16 990 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Plovák SHARK Windsurf 10′ 32″ je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno.

To co ještě před pár lety znělo jako úplný nesmysl se právě stává realitou. Nafukovací SUP plováky jsou na trhu již několik let a za tu dobu se staly hlavním produktem v SUP segmentu, hlavně pro snadný transport a přepravní rozměry. Modely vybavené středovou ploutví a možností připojit klasické windsurfové oplachtění jsou také již běžnou realitou, ovšem oplachtění samotné je stále velké, dlouhé, těžké přepravuje se obtížně. Všechny tyto nevýhody se nyní stávají minulostí. K nafukovacímu plováku si nyní pořídíte i nafukovací oplachtění a celý takový komplet jsou pak dva malé batohy, které v případě nouze odvezete klidně i na kole. Transportní problémy jsou minulostí, s nafukovacím kompletem se vejdete bez problémů i do letadla bez placení za nadváhu.
Pumpou, která je v dodávce plováku nafouknete u vody jak plovák samotný, tak i oplachtění, připojíte k plováku a můžete vyrazit na vodu. Easy !!

Převratný revoluční nafukovací windsurfing, který zaručí skvělou zábavu jak pro Vaše děti, tak i pro celou rodinu, přitom při rozměrech a váze která ve Vašem autě nebude skoro ani poznat !

Barva SUPu: modro-bílá
Rozměry nafouklého plováku Shark: Délka 305cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrů
Rozměry zabaleného plováku Shark: 90 x 40 x 25cm

Balení paddleboardu obsahuje:
plovák SHARK Windsurf 10’32”
středová plastová ploutev do US boxu, zadní plastová flosna do US boxu
transportní batoh (bez kol)
dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
základní opravná sada

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více