Rybářské kajaky

Native Watercraft Titan Propel 10.5

Číslo zboží grid_10500326
Výrobce Native Watercraft
Dostupnost 14 dní
83 160 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Titan Propel 10.5 (PATENT PENDING) se snadněji přepravuje a přitom nabízí stejné vychytávky jako model Titan Propel 13.5. Jestli hledáte krátký a stabilní kajak s dostatečnou nosností, tak jste správně.
Všechny kajaky Titan jsou vybaveny technologií Plastifoam, která zvyšuje plovací schopnosti, tuhost a odolnost kajaku.
Titan 10.5 má nepřekonatelnou stabilitu a je jedno zda sedíte nebo chytáte ze stoje.  Sedačka First Class Seating je pohodlná na dlouhé sezení a pokud je potřeba, tak se snadno upraví na stání.

Kajak je vybaven ochranným prvkem pro uložení špiček prutů, aby nedošlo ke zlomení špiček při chytání v zarostlých částích. Dále je Titan 10.4 připraven k případné kotvy Micro-Anchor Power-Pole.  Pokud budete potřebovat, tak ke kajaku je možné zakoupit držák motoru ve stylu zárubně, na kterou připojit  jakýkoliv elektrický pohon.

Native Titan Propel 10,5 je dodáván se šlapacím patentovaným pohonem, specálním imbusem na sestavení šlapacího pohonu, pohodlnou sedačkou a celou řadou doplňků.

Vyrobeno v USA.

Parametry:
Délka: 328 cm
Šířka: 95 cm
Hmotnost: 44 kg (samotný kajak)
Hmotnost: 55 kg včetně Propel pohonu a sedačky
Nosnost: 227 kg

Barvy:
Copperhead
Lizard Lick
Blue Lagoon
Hidden Oak

 

Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více