Plastové a laminátové pramice

Pramice Noe Rejnok 250

Číslo zboží grid_10900005
Výrobce Ostatní výrobci
Dostupnost 7 dní
12 590 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Pramička Rejnok 250 je vyrobena z prakticky nerozbitného superlineárního polyetylenu který je navíc lehčí než voda, takže loď není možné utopit. Materiál je stabilizován proti UV záření. Lodě se vyrábějí v jednom kuse metodou rotačního tváření. Nikdy proto nemůže dojít k prosakování vody vlivem netěsnosti nebo únavy svárů, jako u svařovaných lodí. Vnitřní i vnější povrch je hladký. Materiál je 100% recyklovatelný. Dno je vyztuženo podélnými prolisy, které současně pomáhají držet přímý směr plavby. Sedačky jsou z vodovzdorné překližky s protiskluzovým povrchem. Sedačky se mohou posouvat podle počtu osob v lodi.
Pozinkované uzamykací oko je připevněno tak, aby nešlo odšroubovat.

Pramice Rejnok tvoří v současné době řadu 3 lodí stejného tvaru a typu, které se liší svou velikosti a jsou vhodné pro rybáře, ale i pro rodinou rekreaci.

Doporučený motor - elektromotor Minn-kota nebo spalovací do max. 5 HP.

Loď je vhodná pro 1-3 osoby. Výhodou je snadná možnost přepravy.

Příslušenství v ceně pramice: 2 ks sedaček (1x dřevěná a 1x plastová, která slouží jako komora proti potopení), vázací oko, které je neodělitelnou součástí lodě na její zabezpečení.

Příslušenství na objednávku: vesla vč. havlinek, zrcadlo na upevnění motoru, polstrování sedaček. 

Barvy: modrá, zelená, khaki, červená a žlutá.

Technické údaje:
Délka: 239 cm
Šířka: 143 cm
Výška: 48 cm
Hmotnost: cca 45 kg
Počet sedaček: 2
Počet osob: 1-3
Výtlak: 1300 litrů
Doporučený motor: do 5,0 HP

Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více