Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Peltonen Nanogrip Astra Classic_a.jpg
 • Peltonen Nanogrip Astra Classic_d.jpg
 • Peltonen Nanogrip Astra Classic_b.jpg
 • Peltonen Nanogrip Astra Classic_c.jpg

Peltonen Nanogrip Astra Classic

Běžecké lyže Peltonen Astra Classic jsou sportovně střižené běžky s grafitovou skluznící PRG 3000 s úpravou Nanogrip - bez mazání a parafínování! Skvěle fungují téměř na všech druzích sněhu. Rychlost lyže je udávána o 5 až 10% nižší než u srovnatelných bě...
Dostupnost Skladem
4 290 Kč
2 999 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Peltonen
Číslo zboží grid_13800288

Běžecké lyže Peltonen Astra Classic jsou sportovně střižené běžky s grafitovou skluznící PRG 3000 s úpravou Nanogrip - bez mazání a parafínování! Skvěle fungují téměř na všech druzích sněhu. Rychlost lyže je udávána o 5 až 10% nižší než u srovnatelných běžek s hladkou skluznicí, odraz je však mnohem účinnější. Ideální volba pro delší výlety či sportovní trénink v upravených stopách.

Technologie Nanogrip - nános syntetického tekutého přípravku nahrazujícího stoupací i skluzný vosk, který se provádí v továrně Peltonen již při výrobě běžek. Ideálních vlastností dosáhne po ujetí 5 km (platí jen pro první den na sněhu) a jeho trvanlivost je nyní vytestována na 4000 km. Jednou za čas je třeba skluznici očistit od nečistot, výrobce k tomuto účelu jednoznačně doporučuje Peltonen G-Grip Nanogrip Base Cleaner.

 
Specifikace:
Krojení: 44-44-44 mm
lyže bez vázání
Jádro: Air Channel
Skluznice sintered PRG 3000
Vyrobeno ve Finsku
 
Doporučené délky/hmotnost lyžaře:

Hmotnost lyžaře Délka lyží
70 - 90 kg 202 cm
80 - 110 kg 207 cm


Běžecké lyže Peltonen s Nanogrip skluznicí přitáhly pozornost již velkého množství běžkařů, kterým se nechce lyže mazat voskem. Jednou za čas je vhodné lyže ošetřit látkou Nanogrip ANTI-ICE Conditioner, aby lyže nenamrzaly.
Lyže s úpravou Nanogrip™ by měly být o něco měkčí, než byste si normálně zvolili. Aby lyže získaly optimální skluzové vlastnosti, musíte na nich ujet přibližně 5 km. To samozřejmě platí jen pro první den, kdy na lyžích Nanogrip™ vyrazíte. Po těchto prvních kilometrech budou mít vaše lyže rovněž optimální skluzové vlastnosti. (Závěrečné „broušení“ materiálu Nanogrip™ je prováděno sněhem). Barva materiálu Nanogrip™ je šedá, ale s postupem času začne skluznice lyží černat, nejprve na skluzových zónách lyží. Tento fakt nicméně nemá žádný vliv na odrazové ani skluzové vlastnosti lyží.Čas od času budete muset očistit skluznici od špíny, která se na ni ve stopě zachytí. K očištění skluznice můžete použít Nanogrip Base Cleaner nebo běžný odstraňovač vosků. 

Parametry

 • Peltonen
 • ne
 • bez vázání
 • nanogrip
Novinky, recenze, akce
 • Práce v Boatparku

  03. 04. 2022

  Hledáme prodavače, posilu našeho prodejního teamu.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  07. 05. 2022

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  07. 05. 2022

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více