Divoká voda

Pádlo Galasport TRICK Maxi + Midi

Číslo zboží 11200068
Výrobce Galasport
Dostupnost Na dotaz
4 220 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Na přání lze dodat také v levém provedení i speciálních délkách, úhlech, skládačkách

Vyklenuté a asymetrické JRS listy kevlar-karbonového designu, vyztužené karbonem bez jakéhokoliv kování.Toto pádlo je speciálně navrženo pro rodeo a surfing. Hrana listu je zesílena karbonem, který perfektně brání opotřebení. Tyto listy je nejlepší používat v kombinaci s naší téměř nezlomitelnou žerdí  (kevlar/JRS), která také využívá nového materiálu JRS k lepší absorpci jakéhokoliv nárazu.

Rozměry listu TRICK Maxi: 450 x 205mm

Rozměry listu TRICK Midi: 430 x 198mmParametry
 • Galasport
 • 196/R45
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  15. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  17. 09. 2018

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  29. 05. 2018

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více