Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota - Neděle 9:00 - 18:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Scarpa 4-Quattro XT.jpg
  • Scarpa 4-Quattro XT_front_back.jpg
  • Scarpa 4-Quattro XT_podrážka.jpg
  • Scarpa 4-Quattro XT_vnitřní botička

Pánské skialpové boty Scarpa 4-Quattro XT 23/24

Lyžařské boty Scarpa 4-QUATTRO XT nejlehčí hybridní lyžařská bota s podrážkou GripWalk pro sjezdov...
Dostupnost Na dotaz
Doporučená MOC: 21 200 Kč
14 800 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Scarpa
Číslo zboží 13600236

Lyžařské boty Scarpa 4-QUATTRO XT nejlehčí hybridní lyžařská bota s podrážkou GripWalk pro sjezdové lyžování i skitouring na trhu. Perfektní bota na celodenní pohyb na sjezdovce i mimo ni.

4-QUATTRO nová řada lyžařských bot, která nabízí vysokou pevnost při sjezdu, Flex 130 nízké těžiště, pro lepší přenos síly na lyže, zároveň velmi nízkou váhu u bot této kategorie. Pouhých 1500 g.

Čtyři magnesiové přezky s mikro nastavením a karbonová výztuha skeletu jsou jistotou pevného utažení nohy ve skeletu. Konstrukce komínu a umístění ski/walk mechanizmu nabízí fantastický pohybový rozsah a to 61° (větší než má konkurence a také většina touringových bot)

Kompatabilita s GripWalk sjezdovým vázáním, ale také s vázáním např. Marker F12 Tour, Salomon Shift MNC a vázáním tipu TLT.

Grilamid Bio – tento plast s vysokým obsahem bio materiálu se získává syntézou ricinového oleje a přispívá ke snížení CO2, při zachování jeho hlavních vlastností jako je tuhost a elasticita.

Alpine Axial Hybrid – speciálně navržený tvar jazyku a skeletu pro tento tip obuvi, pro dokonalé utažení nohy ve skeletu při lyžovaní, nebo výstupu.

Speed Lock 4 – mechanismus ski/walk přepínače je vyrobený z hořčíku, jeho ergonomický tvar umožnuje snadné přepínání do požadovaného režimu i v rukavicích.

Booster Strap – elastický horní pásek o šířce 45mm, který napomáhá dotáhnout horní část komínu pro lepší kontakt s nohou a zároveň pohlcuje vibrace.

Presa SKI-01 – podrážka se systémem GripWalk, která má ergonomický tvar, který zaručuje optimální přilnavost při chůzi. Splňuje normu ISO 23223 a je kompatibilní s AT, TLT a GripWalk vázáním.

4Pro Flex XT – Ke komfortu nošení přispívá vnitřní termo botička Intuition s možností tepelného tvarování a vyladění na nohu lyžaře, zesílená v nejvíc namáhaných partiích

Recco System – Reflektorový lokalizační systém Recco pomáhá při lokalizaci lidí, kteří byli zavaleni lavinou. Záchranáři vysílají ze speciálních přístrojů radarové signály, tyto signály jsou odráženy reflektorem Recco integrovaným v botě lyžaře. Pomocí tohoto systému je možné zavalené oběti najít za podstatně kratší dobu než obvykle. Reflektor Recco funguje bez baterií a vždy zaručí nutné bezpečí.

Vlastnosti:
Sjezd: 100%
Stoupání: 80%

Parametry

  • Scarpa
  • muž