Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • 1506.jpg
  • 1502.jpg
  • 1503.jpg
  • 1507.jpg
  • 1511.jpg

Kormidlo Gumotex Framura

Praktický doplněk pro jízdu v náročnějších podmínkách, ve větru a vlnách. Kormidlo vám zpříjemní a usnadní výlet se seakajakem. Pomůže vám manévrovat a zatáčet i s mořským kajakem. Můžete si dovolit zblízka obdivovat krásy členitého pobřeží. Navíc udržíte lépe svůj kurz i...
Dostupnost Na dotaz
Doporučená MOC: 6 600 Kč
6 450 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Gumotex
Číslo zboží 10710168

Praktický doplněk pro jízdu v náročnějších podmínkách, ve větru a vlnách. Kormidlo vám zpříjemní a usnadní výlet se seakajakem. Pomůže vám manévrovat a zatáčet i s mořským kajakem. Můžete si dovolit zblízka obdivovat krásy členitého pobřeží. Navíc udržíte lépe svůj kurz i při nárazovém větru, silném příboji nebo proudu a sílu, kterou dáváte do pádlování, tak účinně využíváte pouze na pohyb vpřed.
Montáž na kajak je jednoduchá. Pomocí šroubů jej připevníte na záď lodi a následně protáhnete ovládací lanka k pedálům, které umístíte na vnitřní část dna kajaku. Sešlápnutím pedálu měníte směr jízdy. Kormidlo lze za jízdy vysunout z vody například v mělké vodě a poté zase spustit zpět do aktivní polohy.
S kormidlem si troufnete na trasy jako nikdy dříve!

Upozornění:
Kormidlo je uzpůsobeno na nejnovější verzi kajaků (od roku 2016). Na starší verze kajaků je možno jednoduchou úpravou přizpůsobit pro používání kormidla. V našem servise Vám rádi pomůžeme s touto úpravou.