Divoká voda

Kajak Zet Toro

Číslo zboží grid_10500287
Výrobce Zet kayaks
Dostupnost 3 dny
27 300 Kč
24 000 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Toro od Zet Kayaks je kajak na divokou vodu a splňuje všechny moderní trendy. Špičku která dobře jede přes válce a vlny, stabilní záď a dno které dodá stabilitu na težké divoké vodě.

KajakTORO mát nové ergonomické kolení opěrky oproti ostatním modelům. Toro je alternativa pro jezdce, pro které je Raptor již malý nebo zastaralý a naopak kajak Director jim přijde jako ohromná loď. 

Kajak Toro je standardně dodáván s posuvnou opěrkou nohou. Na přání je možné tento kajak dodat i ve variantě s pěnovou opěrkou nohou (nutno uvést při objednávce).

Posuvné opěrky nohou (zrcadlo):
možnost snadno nastavit pro různé jezdce. Možnost instalace nafukovacích vaků proti potopení do špičky. Lehce snížená absorpce nárazů (záleží na dolepení/ nedolepení opěrek) oproti pěnovým opěrkám. Nevýhody: vyšší hmotnost a více děr v lodi.

Pěnová opěrka nohou:
Lehčí opěrky nohou, která lépe absorbuje nárazy. Nižší hmotnost a méně děr v lodi.  Nevýhodou je nemožnost rychlého posuvu pro různé jezdce. Pěnové opěrky je nutné zabezpečit v lodi proti uvolnění.

Délka: 270 cm
Šířka:  68 cm
Výtlak:  325 L
Hmotnost:  21 kg
Váha jezdce:  70-95 kg

 Límec: 91x51cm 

Doporučené zboží
Vodotěsná taška Watershed Ocoee 15L
Běžná cena: 3 180 Kč 2 999 Kč
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více