Vodotěsné pouzdra

K-gear HERMES 5 obal na smartphone s držákem na řidítka

Číslo zboží 11900169
Výrobce K-gear
Dostupnost Skladem
470 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Šikovné pouzdro s univerzálním použitím vyrobené v České republice! Druha generace vodotěsných obalu je zaměřená na aktivní uživatele tzv. Smartphonů s dotekovou obrazovkou do uhlopříčky 5“ a fotoaparátem na zadní straně.Pouzdro snadno přizpůsobíme rozměrům telefonu a obrazovka bude vždy ve středu okénka díky promyšlenému designu.V setu s univerzálním adaptérem na řídítka získáte nejen ochranný obal ale i držák s možností polohování telefonu horizontálně nebo vertikálně.Univerzální upínací systém lze obsluhovat pouze jednou rukou pro maximální komfort a bezpečnost obsluhy.

Délka 21 cm
Šířka zboží 9 cm
Výška zboží 0 cm
Hmotnost produktu 31 g

Vodotěsný obal na smartphone nebo navigaci s možností přichycení na řidítka jízdního kola nebo motocyklu. Upevnění na řidítka je jednoduché, stačí pomocí stahovacího pásku připevnit plastovou kostku a na ní nasunout a zaaretovat samotný obal. Pomocí aretace je možné pozdro připevnit nejen na kostku, ale třeba i na provázky na palubě seakajaku a nebo na jakémkoliv zavazadle tak, aby byl smartphone stále po ruce.  Made in Czech Republic + Invented in Czech Republic + Designed in Czech Republic !  

                        

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • OTEVÍRACÍ DOBA O VELIKONOCÍCH

  18. 04. 2019
  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 04. 2019

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  02. 04. 2019

  Barefoot boty pro kluky i holky. V ceně jsou dvoje barevné tkaničky. Přiďte je vyzkoušet!

  Číst více