Vodotěsné pouzdra

K-gear HERMES 5 obal na smartphone s držákem na řidítka

Číslo zboží 11900169
Výrobce K-gear
Dostupnost Skladem
470 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Šikovné pouzdro s univerzálním použitím vyrobené v České republice! Druha generace vodotěsných obalu je zaměřená na aktivní uživatele tzv. Smartphonů s dotekovou obrazovkou do uhlopříčky 5“ a fotoaparátem na zadní straně.Pouzdro snadno přizpůsobíme rozměrům telefonu a obrazovka bude vždy ve středu okénka díky promyšlenému designu.V setu s univerzálním adaptérem na řídítka získáte nejen ochranný obal ale i držák s možností polohování telefonu horizontálně nebo vertikálně.Univerzální upínací systém lze obsluhovat pouze jednou rukou pro maximální komfort a bezpečnost obsluhy.

Délka 21 cm
Šířka zboží 9 cm
Výška zboží 0 cm
Hmotnost produktu 31 g

Vodotěsný obal na smartphone nebo navigaci s možností přichycení na řidítka jízdního kola nebo motocyklu. Upevnění na řidítka je jednoduché, stačí pomocí stahovacího pásku připevnit plastovou kostku a na ní nasunout a zaaretovat samotný obal. Pomocí aretace je možné pozdro připevnit nejen na kostku, ale třeba i na provázky na palubě seakajaku a nebo na jakémkoliv zavazadle tak, aby byl smartphone stále po ruce.  Made in Czech Republic + Invented in Czech Republic + Designed in Czech Republic !  

                        

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  15. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  17. 09. 2018

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  29. 05. 2018

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více