Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • Hiko Ramble blue bunda
  • Hiko Ramble blue bunda
  • HIKO_Velikostní tabulka_muži.jpg
  • Hiko Ramble blue bunda

Hiko Ramble Blue bunda

Hiko Ramble je komfortní vodácká bunda vhodná pro seakayaking a vodní turistiku. Střihově je bunda konstruována tak, aby umožňovala volný pohyb při pádlování. Anatomicky tvarovan...
Dostupnost Na dotaz
Doporučená MOC: 5 390 Kč
4 590 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
baner-registrace-sleva-product SLEVA 5 % NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Hiko
Číslo zboží grid_11300115

Hiko Ramble je komfortní vodácká bunda vhodná pro seakayaking a vodní turistiku.

Střihově je bunda konstruována tak, aby umožňovala volný pohyb při pádlování. Anatomicky tvarovaná kapuca s vysokým límcem a 3D stahováním (horizontálním, vertikálním a okolo obličeje). V oblasti brady je na kapuci integrovaný pružný neopren s průduchy. 
Dlouhý asymetricky vedený rozpínací zip ze zátěrem v předním díle a kapuci je veden mimo oblast brady. Zip umožňuje jednak uzavření bundy až po nos nebo odvětrání při aktivním pohybu. Dvojité manžety na rukou jsou vyrobeny z ultrapružného neoprenu s vnitřním hladkým povrchem zvyšující vodotěsnost. Možnost dotahu manžety přes vnější nylonovou kmanžetu. Oboustranný pružný dotah v pase pomocí kulaté gumy v tunýlku. Vnitřní starna tunýlku tvoří PU zátěr zvyšující vodotěsnost při dotažení pasu. V předním díle je velká vnitřní kapsa na zip. Na rukávech a kapuci jsou umístěny bezpečnostní reflexní proužky.

Materiál:
Carboflex - Extrémně lehký a pružný materiál. Na rubové straně opatřen dvěma PU zátěry a celulosovým protipřilnavým potiskem.
Technické parametry: hmotnost 106 g/m2, složení Nylon +PU, vodotěsnost 15.000 mm H2O, paropropustnost 15.000 g/m2/24 hod

Velikosti: S, M, L, XL a XXL

Parametry

  • Hiko
  • unisex