Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • 44222_0_i.jpg
  • 44222_2_g.jpg
  • 44222_3_g.jpg
  • 44222_4_g.jpg
  • Kempink nádobí GSI Bugaboo Camper small set
  • 44222_5_g.jpg

GSI Bugaboo Base Camper Small

Větší sada nádobí pro dva cestovatele z řady Bugaboo předurčené pro turistiku, vodáctví. Do této sady lze umístit také plynový vařič. Sada nádobí s teflonovým povrchem pro 2 osoby. Na vnější straně je použita vysokoteplotně tvrzená barva, která chrání hliníkové jád...
Dostupnost Skladem do 5 ks
Doporučená MOC: 2 890 Kč
2 390 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce GSI Outdoors
Číslo zboží 15600091

Větší sada nádobí pro dva cestovatele z řady Bugaboo předurčené pro turistiku, vodáctví. Do této sady lze umístit také plynový vařič.

Sada nádobí s teflonovým povrchem pro 2 osoby. Na vnější straně je použita vysokoteplotně tvrzená barva, která chrání hliníkové jádro proti odéru a oxidaci. Zároveň dává nádobí lesklou povrchovou úpravu. Sada obsahuje 2 hrnce, pokličky, pánvičky, prkénka a obal, který můžete použít jako umyvadlo. Povrch je chráněn úpravou Bugaboo.Perforovaná poklička z BPA-free plastu umožnuje bezproblémový únik par z hrnce a zároveň slouží jako sítko například pro slití vody z těstovin.Pohodlná skládací odnímatelná rukojeť zpříjemní vaše vaření.Pánev může také sloužit jako poklička. Plastové prkénko na dně kastrolu zabraňuje poškrábání povrchu hrnců.

Balení obsahuje:
Nádobí pro 2 osoby
Kastrol 1,5l
Kastrol 2l
Pánev 203mm
2x poklička
Plastové prkénko
Skládací praktická rukojeť
Umyvadlo/obal na sadu z lepeného materiálu

Specifikace:
Hmotnost: 1106g
Velikost: 208 x 208 x 137 mm
Skladný systém: nForm Crossover
Materiál: Bugaboo - hliník opatřený ochrannou vrstvou Teflon Classic a vysokotepelně tvrzenou barvou, Nylon 6-6, Silikon

Systém nFORM GSI je dokonalým plně integrovaným, skládacím řešením pro vaše rychlé a prostorově minimalizované cestování. 

Bugaboo - vysoce kvalitní, lehké hliníkové nádobí, které je výborným pomocníkem pro turistiku. Každý kousek nádobí je pokryt 2 vrstvami trvanlivé teflonové vrstvy se zvýšenou odolností proti poškrábání.
Na vnější straně je použita vysokoteplotně tvrzená barva, která chrání hliníkové jádro proti odéru a oxidaci. Zároveň dává nádobí lesklou povrchovou úpravu.

Cascadian – lehký, pružný a odolný plast vyrobený bez přísad BPA. Materiál je kompletně recyklovatelný, chemicky inertní s vysokou teplotou tání.