DVD

DVD Genotype 2

Číslo zboží 12500078
Výrobce Ostatní výrobci
Dostupnost Skladem
360 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Genotype 2 - White Water, The Fundamental Core je výukové video od Simona Westgartha, které Vám pomůže přiblížit a zlepšit pádlování moderní metodou. Jedná se o nejlepší výukové video a určitě stojí za to ho vidět!

Produkce: Gene 17
Délka: 52 min

 

Převzatá recenze na DVD od Fantomase z Hydromagazinu

V dnešní době, kdy se dá na internetu stáhnout spousta pěkných vodáckých videí a klipů, už málokdo sáhne do kešeně a rozšíří svou sbírku o nějaké dévédéčko. I přesto se ale občas ještě najde kus, který by neměl ve videotéce nejen začínajícího pádlisty chybět.  Kousek, který nikde nestáhnete a obohatí nejen sbírku, ale hlavně dovednosti na vodě. Právě DVD Genotype 2  by mohlo takovým přínosem být.

Pod taktovkou Simona Westgartha a ve spolupráci známých jmen vzniklo srozumitelné instruktážní video, zaměřené na koncept dynamického pádlování. Nejde o úplné začátky, ale o moderní metodu, při které se začátečník lépe a logicky naučí základům správného držení těla a jízdy v divoké vodě a zkušenější jezdec se zbaví navyklých notorických chyb a zlepší své pádlování.

Začínáme se základním držením těla, respektive rukou, a zachováním jejich polohy v různých situacích a rotacích. Záběry jsou zastavovány a doplněny názornými animacemi. Šipky a body znázorňují správné pohyby i zapojení svalů, správné načasování záběrů i pohyby hlavou.

Vzápětí jsou demonstrovány nesprávné techniky a časté chyby a musím říct, že po tolika letech pádlování mám stále co zlepšovat. Nebo vlastně všechno. A protože dynamická stabilita je dynamické řešení v dynamickém prostředí, dojde i na správně ježdění peřejí, vodopádů nebo válců. Strategie, taktika a technika, klíčové tahy, všechny důležité body ježdění na divoké vodě jsou tu probrány pečlivě, přitom stručně a velmi jednoduše. Výuka se odehrává na slovinské Soče a na některých „profláklých“ piemontských potocích. Filmek je podkreslený příjemnou nerušivou muzikou a na dývku nechybí ani krátký bonus Neva Foreva – krátký dokument o motivacích, ale i nehodách jezdců na extrémních vodách. Oba filmy, hlavně celá instruktáž (!), jsou v angličtině, ale díky animacím a jasným krátkým větám, které jsou na obrazovce i napsané, je vše pěkně srozumitelné i pro „játro“, jako jsem já, takže se po jazykové stránce není čeho obávat. Video je ohromně motivační a můžu ho s plnou parádou doporučit všem.

Novinky, recenze, akce
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  06. 06. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  19. 05. 2019

  Barefoot boty pro kluky i holky. V ceně jsou dvoje barevné tkaničky. Přiďte je vyzkoušet!

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  20. 06. 2019

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více