Phone icon
Otevírací doba
pondělí 8:00 - 19:00
úterý - pátek 10:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • DVD Genotype 2
 • DVD Genotype 2

DVD Genotype 2

Genotype 2 - White Water, The Fundamental Core je výukové video od Simona Westgartha, které Vám pomůže přiblížit a zlepšit pádlování moderní metodou. Jedná se o nejlepší výukové video a určitě stojí za to ho vidět! Produkce: Gene 17Délka: 52 min  ...
Dostupnost Skladem
360 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Ostatní výrobci
Číslo zboží 12500078

Genotype 2 - White Water, The Fundamental Core je výukové video od Simona Westgartha, které Vám pomůže přiblížit a zlepšit pádlování moderní metodou. Jedná se o nejlepší výukové video a určitě stojí za to ho vidět!

Produkce: Gene 17
Délka: 52 min

 

Převzatá recenze na DVD od Fantomase z Hydromagazinu

V dnešní době, kdy se dá na internetu stáhnout spousta pěkných vodáckých videí a klipů, už málokdo sáhne do kešeně a rozšíří svou sbírku o nějaké dévédéčko. I přesto se ale občas ještě najde kus, který by neměl ve videotéce nejen začínajícího pádlisty chybět.  Kousek, který nikde nestáhnete a obohatí nejen sbírku, ale hlavně dovednosti na vodě. Právě DVD Genotype 2  by mohlo takovým přínosem být.

Pod taktovkou Simona Westgartha a ve spolupráci známých jmen vzniklo srozumitelné instruktážní video, zaměřené na koncept dynamického pádlování. Nejde o úplné začátky, ale o moderní metodu, při které se začátečník lépe a logicky naučí základům správného držení těla a jízdy v divoké vodě a zkušenější jezdec se zbaví navyklých notorických chyb a zlepší své pádlování.

Začínáme se základním držením těla, respektive rukou, a zachováním jejich polohy v různých situacích a rotacích. Záběry jsou zastavovány a doplněny názornými animacemi. Šipky a body znázorňují správné pohyby i zapojení svalů, správné načasování záběrů i pohyby hlavou.

Vzápětí jsou demonstrovány nesprávné techniky a časté chyby a musím říct, že po tolika letech pádlování mám stále co zlepšovat. Nebo vlastně všechno. A protože dynamická stabilita je dynamické řešení v dynamickém prostředí, dojde i na správně ježdění peřejí, vodopádů nebo válců. Strategie, taktika a technika, klíčové tahy, všechny důležité body ježdění na divoké vodě jsou tu probrány pečlivě, přitom stručně a velmi jednoduše. Výuka se odehrává na slovinské Soče a na některých „profláklých“ piemontských potocích. Filmek je podkreslený příjemnou nerušivou muzikou a na dývku nechybí ani krátký bonus Neva Foreva – krátký dokument o motivacích, ale i nehodách jezdců na extrémních vodách. Oba filmy, hlavně celá instruktáž (!), jsou v angličtině, ale díky animacím a jasným krátkým větám, které jsou na obrazovce i napsané, je vše pěkně srozumitelné i pro „játro“, jako jsem já, takže se po jazykové stránce není čeho obávat. Video je ohromně motivační a můžu ho s plnou parádou doporučit všem.

Novinky, recenze, akce
 • Prodejna uzavřena

  22. 10. 2020

  Prodejna je uzavřena, ale eshop funguje bez omezení.

  Objednávky Vám zašleme nebo si je můžete vyzvednou ve výdejním okénku.

  Číst více
 • BLACK FRIDAY víkend

  13. 10. 2020

  V pátek 27.11.spouštíme slevovou akci Black Friday.
  Objednávat můžete až do neděle 29.11.

  Vybavte se v čas  a výhodně!

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  13. 10. 2020

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více