Phone icon
Otevírací doba
Monday 8:00 - 18:30
Tuesday - Friday 10:00 - 18:30
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • GTX Chloropren tvrdidlo 70ml

Tvrdidlo Chloropren 70ml

Tvrdidlo pro lepidlo Chloropren. Použitím tvrdidla Chloropren se zvyšuje pevnost spoje, jeho tepelná a chemická odolnost.Lepidlo Chloropren je určené hlavně pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyr...
Dostupnost 14 dní
320 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Gumotex
Číslo zboží 12400126

Tvrdidlo pro lepidlo Chloropren. Použitím tvrdidla Chloropren se zvyšuje pevnost spoje, jeho tepelná a chemická odolnost.
Lepidlo Chloropren je určené hlavně pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon extra a Hypalon.

 

Návod k použití
Lepené plochy musí být suché, čisté, bez zbytků starého lepidla. Lepené plochy nejdříve zdrsněte smirkem, očistěte a odmastěte acetonem nebo benzinem. Lepidlo před použitím dokonale rozmíchejte, podle potřeby je možno doředit toluenem na požadovanou viskozitu.
Přidejte 10% tvrdidla Chloropren na 100% lepidla Chloropren a dobře promíchejte.
Na oba očistěné povrchy naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla a nechte úplně zaschnout 20minut. Pak naneste druhou vrstvu a nechejte zavadnout  5-10minut. Potom spojované materiály stlačte a lepený spoj ještě přitlačte, nejlépe kovovým válečkem na tvrdé podložce. Lepený spoj je možno namáhat už po 72 hodinách.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci:
Lepidlo obsahuje Isokyanáty. Při práci zabezpečte důkladné větrání pracoviště, nepřibližovat k ohni, nevdechovat výpary, udělat opatření proti elektrostatickému náboji. Používejte osobní ochranné prostředky, nejezte, nepijte, nekuřte. Potřísněnou pokožku očistěte, umyjte vodou a mýdlem, zasažené oči vypláchněte proudem čisté vody, při náhodném požití nevyvolávejte zvracení, přivolejte lékaře.


Upozornění:
HOŘLAVINA 1. TŘÍDY
Nebezpečné výpary! Dráždí sliznici dýchacích cest, vysušuje pokožku. Směs výparů se vzduchem je výbušná. Skladujte v uzavřených originálních obalech při teplotě 10 - 25°C mimo dosah dětí! Chraňte před mrazem! Při vznícení NEHASIT vodou - použijte písek, sněhový, pěnový  nebo práškový hasicí přístroj!
Likvidace obalů
Prázdné obaly  likvidujte jako zvláště nebezpečný odpad, nevhazujte je do komunálního odpadu, zbytky chemikálie nevylévejte do veřejné kanalizační sítě!

Novinky, recenze, akce
 • Prodejna uzavřena

  31. 03. 2021

  Prodejna je uzavřena, ale elektornické a telefonické objednávky si můžete vyzvednout bez omezení.

  Rádi Vám poradíme s výběrem.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  06. 04. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  08. 03. 2021

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více