Lepidla a sady

Tvrdidlo Chloropren 70ml

Číslo zboží 12400126
Výrobce Gumotex
Dostupnost Skladem
300 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Tvrdidlo pro lepidlo Chloropren
Použitím tvrdidla Chloropren se zvyšuje pevnost spoje, jeho tepelná a chemická odolnost.
Lepidlo Ultraflex je určené hlavně pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon extra a Hypalon.

 

Návod k použití
Lepené plochy musí být suché, čisté, bez zbytků starého lepidla. Lepené plochy nejdříve zdrsněte smirkem, očistěte a odmastěte acetonem nebo benzinem. Lepidlo před použitím dokonale rozmíchejte, podle potřeby je možno doředit toluenem na požadovanou viskozitu.
Přidejte 10% tvrdidla Chloropren na 100% lepidla Chloropren a dobře promíchejte.
Na oba očistěné povrchy naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla a nechte úplně zaschnout 20minut. Pak naneste druhou vrstvu a nechejte zavadnout  5-10minut. Potom spojované materiály stlačte a lepený spoj ještě přitlačte, nejlépe kovovým válečkem na tvrdé podložce. Lepený spoj je možno namáhat už po 72 hodinách.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci:
Lepidlo obsahuje Isokyanáty. Při práci zabezpečte důkladné větrání pracoviště, nepřibližovat k ohni, nevdechovat výpary, udělat opatření proti elektrostatickému náboji. Používejte osobní ochranné prostředky, nejezte, nepijte, nekuřte. Potřísněnou pokožku očistěte, umyjte vodou a mýdlem, zasažené oči vypláchněte proudem čisté vody, při náhodném požití nevyvolávejte zvracení, přivolejte lékaře.


Upozornění:
HOŘLAVINA 1. TŘÍDY
Nebezpečné výpary! Dráždí sliznici dýchacích cest, vysušuje pokožku. Směs výparů se vzduchem je výbušná. Skladujte v uzavřených originálních obalech při teplotě 10 - 25°C mimo dosah dětí! Chraňte před mrazem! Při vznícení NEHASIT vodou - použijte písek, sněhový, pěnový  nebo práškový hasicí přístroj!
Likvidace obalů
Prázdné obaly  likvidujte jako zvláště nebezpečný odpad, nevhazujte je do komunálního odpadu, zbytky chemikálie nevylévejte do veřejné kanalizační sítě!

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více