Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty

Půjčovna lyží, snowboardů a sněžnic

Využijte naši půjčovnu lyží, snowboardů a sněžnic. Vybavíme Vás od A do Z.
K zapůjčení máme dospělé i dětské lyže a běžky. Kromě  běžných lyží u nás najdete také skialpové lyže a lyže na freeride. Samozřejmostí jsou doplňky jako helmy, obaly na lyže a boty nebo třeba lavinová výbava včetně lavinových batohů.
Provozujeme celoroční půjčení lyží pro děti a juniory.
Součástí ceníku půjčovny lyží je kalkulátor, kde hned zjistíte, kolik Vás co bude všechno stát. V případě dotazů nám zavolejte na mob: 604728042 nebo napište na email: info@boatpark.cz.
Otevřeno máme 6 dní v týdnu.

Půjčovna lyží a snowboardů BOATPARK

Novinky, recenze, akce
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  02. 06. 2021

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  02. 06. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • Packrafty v Boatparku

  02. 06. 2021

  Víte co je packraft? 
  Packraft je nafukovací kajak, který vyniká jízdními vlastnostmi, je skladný, má extra nízkou hmotnost a přesto je odolný.

  Číst více