Phone icon
Otevírací doba
Monday 8:00 - 18:30
Tuesday - Friday 10:00 - 18:30
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Polymarine_sureseal_flexible_sealant_adhesive

Polymarine Sure Seal Extra 12g lepidlo, tmel

Flexibilní opravný tmel a lepidlo pro vodotěsnou a trvalou opravu textilií z PVC, PU, ​​neoprenu, gumy, kůže, většiny plastů a tkanin. Sure Seal Extra vytváří houževnatou pružnou vrstvu a opraví díry bez nutnosti použití textilní záplaty....
Dostupnost Skladem
195 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Polymarine
Číslo zboží 12400291

Flexibilní opravný tmel a lepidlo pro vodotěsnou a trvalou opravu textilií z PVC, PU, ​​neoprenu, gumy, kůže, většiny plastů a tkanin. Sure Seal Extra vytváří houževnatou pružnou vrstvu a opraví díry bez nutnosti použití textilní záplaty. Pro tyto vlastnosti je ideálním lepidlem na nafukovací čluny a podobné výrobky. Snadno sním zacelíte drobné úniky vzduchu a trhliny.
Sure Seal Extra je Extra pevný, Extra odolný, Extra voděodolný

Balení: 12 g

Víceúčelové lepidlo a tmel lze použít k opravě celé řady vodáckých, outdooorových a domácích výrobků. Polymarine Sure Seal Extra přilne k většinu povrchů včetně: Hypalon, Guma, PVC, Nylon, Neopren, Polyuretan, Kůže, Vyanid, Vinyl, Sklolaminát, Sklo, Dřevo, Kov, atd.

Sure Seal Extra lze použít na:
nafukovací čluny a rybářské čluny, nafukovací vířivky, neoprenové obleky, suché obleky, brodící kalhoty, fendry, stany a markýzy, plachty, potápěčské a lyžařské vybavení, obuv, nafukovací hračky, vinylové čalounění, atd.

Návod použití:
Poškozené místo vyčistěte vodou, mýdlem a poté citlivě očistěte chemicky (můžete použít alkohol, aceton, denaturovaný etanol). U děr dejte pozor ať nedojde k slepení všech vrstev. Můžete si pomoci tím, že zadní stranu překryjte čirou lepící páskou, aby nedošlo k prolepení obou vrtev. Naneste lepidlo, tmel tak, aby pokryl a díru překrýval o 10mm. Vždy je lepší nanést menší vrstvu lepidla, tmelu než jednou větší objem.
Lepené místo je suché na dotek za 2 - 4 hodiny, ale na úplné vytvrzení počkejte 10 - 12 hodin.
Po použití bezpečně nasaďte uzávěr. Vymačkejte obsah na horu a srolujte spodní část tuby.
Držte mimo dosah dětí.

POLYMARINE je britská firma s dlouholetou zkušeností v oblasti výroby produktů na servis a údržbu nafukovacích člunů.

Novinky, recenze, akce
 • Prodejna uzavřena

  31. 03. 2021

  Prodejna je uzavřena, ale elektornické a telefonické objednávky si můžete vyzvednout bez omezení.

  Rádi Vám poradíme s výběrem.

  Číst více
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  06. 04. 2021

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  08. 03. 2021

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více