Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • GTX Chloropren lepidlo 700ml

Lepidlo Chloropren 700ml

Lepidlo Chloropren je určené hlavně pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon Extra a Hypalon. Použitím tvrdidla ...
Dostupnost Skladem
360 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Gumotex
Číslo zboží 12400125

Lepidlo Chloropren je určené hlavně pro lepení nafukovacích člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon Extra a Hypalon. Použitím tvrdidla Chloropren se zvyšuje pevnost spoje, jeho tepelná a chemická odolnost.

Tvrdidlo Chloropren není součástí lepidla, nutné objednat samostatně.

 

Návod k použití
Používá se k opravám člunů Gumotex vyrobených především z materiálu Nitrilon Extra a Hypalon.

Před samotným lepením: lepené plochy musí být suché, čisté, bez zbytků starého lepidla. Lepené plochy nejdříve zdrsněte smirkem, očistěte a odmastěte acetonem nebo benzinem.

Příprava lepidla: lepidlo před použitím dokonale rozmíchejte, podle potřeby je možno doředit toluenem na požadovanou viskozitu.

Lepení: Na oba očistěné povrchy naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla a nechte úplně zaschnout 20minut. Pak naneste druhou vrstvu a nechejte zavadnout  5-10minut. Potom spojované materiály stlačte a lepený spoj ještě přitlačte, nejlépe kovovým válečkem na tvrdé podložce. Lepený spoj je možno namáhat už po 72 hodinách.

Lepení při použití tvrdidla:

Přidejte 10% tvrdidla Chloropren na 100% lepidla Chloropren a dobře promíchejte.

 

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci:
Lepidlo obsahuje Isokyanáty. Při práci zabezpečte důkladné větrání pracoviště, nepřibližovat k ohni, nevdechovat výpary, udělat opatření proti elektrostatickému náboji. Používejte osobní ochranné prostředky, nejezte, nepijte, nekuřte. Potřísněnou pokožku očistěte, umyjte vodou a mýdlem, zasažené oči vypláchněte proudem čisté vody, při náhodném požití nevyvolávejte zvracení, přivolejte lékaře.

Upozornění:
HOŘLAVINA 1. TŘÍDY
Nebezpečné výpary! Dráždí sliznici dýchacích cest, vysušuje pokožku. Směs výparů se vzduchem je výbušná. Skladujte v uzavřených originálních obalech při teplotě 10 - 25°C mimo dosah dětí! Chraňte před mrazem! Při vznícení NEHASIT vodou - použijte písek, sněhový, pěnový  nebo práškový hasicí přístroj!
Likvidace obalů
Prázdné obaly  likvidujte jako zvláště nebezpečný odpad, nevhazujte je do komunálního odpadu, zbytky chemikálie nevylévejte do veřejné kanalizační sítě!

Novinky, recenze, akce
 • Práce v Boatparku

  23. 09. 2021

  Hledáme posilu do našeho týmu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  23. 02. 2020

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  20. 09. 2021

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více