Divoká voda

Liquidlogic Party Braap

Liquidlogic Party Braap mojito.jpg
Číslo zboží 10500321
Výrobce Liquidlogic
Dostupnost Skladem
33 600 Kč
27 490 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Kajak Liquidlogic Party Braap je kajak Braap 69 s méně nosnou a více prohnutou zádí pro ještě snadnější blbnutí v rozhraních. Pokud hledáte hravý kajak, tak toto je správná volba.

Tvar je odvozen od moderních slalomových lodí, a umožňuje "ostré" najíždění a vyjíždění z vracáků a vysokou obratnost při změně směru uprostřed proudu. Citlivý trup, snadné k eskymování a nízká váha Braaapu je perfektní kajak pro učení začínajících paddlerů.  Zkušení paddleři naopak ocení rychlost, hbitost a fantastickou kontrolu nad kajakem.

Braaap má dostatečný objem přídě na nejnáročnějších peřeje a přesto je dostatečně malý pro kontrolu při rodeových prvcích a surfování. Surfovat budete jako ve snu!  

Braaap Vám otevře zcela nové možnosti a zábavu.

Parametry:
Délka: 272cm
Šířka: 62 cm
Hmotnost: 20 kg
Výtlak: 254 L
Hmotnost jezdce: 45-100 kg
Kokpit : 88cm x  53cm

Barvy: sunburst (oranžová/žlutá), mojito (zelená) a blue ice (modrá/bílá)

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více