Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota - Neděle 9:00 - 18:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Sweet Rooster Discesa RS black
 • Sweet Rooster Discesa RS black
 • Sweet Rooster Discesa RS black

Sweet Protection Rooster Discesa RS black

Helma Rooster Discesa RS je promyšlená závodní lyžařská helma. Je navržena tak, aby splňovala novou závodní normu FIS a požadavky nejlepších světových závodníků. Má mnoho stejných vlastností jako helma Rooster Corsa. Edic...
Dostupnost Skladem
16 770 Kč
9 100 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Sweet Protection
Číslo zboží 14800118

Helma Rooster Discesa RS je promyšlená závodní lyžařská helma. Je navržena tak, aby splňovala novou závodní normu FIS a požadavky nejlepších světových závodníků. Má mnoho stejných vlastností jako helma Rooster Corsa. Edice Rosster Discesa vznikla společným úsilím talentu, srdce a postojů norských techniků spolu s ruční řemeslnou prácí, nadšením a hrdostí specializovaných techniků z Itálie. Helma se vyrábí za použití autoklávu, stejnou technologií, která se využívaná ve Formuli - 1. Helma je vyrobena pomocí technologie CRP SHELL, která poskytuje neuvěřitelný poměr pevnosti, hmotnosti a tuhosti. Helma také obsahuje tlumící vložku EPS a MIPS více směrový dopadový ochranný systém. Mezi další funkce patří odnímatelné ušní vycpávky a ušní otvory pro slyšení. 

K helmě dostanete stylový obal!

Chce te být originální a zároveň v bezpečí? Máte rádi vymazlené věci? Chcete něco, co jen tak někdo nemá? Povedlo se vám něco a chcete sebe, nebo své blízké odměnit? Chcete mít stejnou helmu jako dvojnásobný vítěz světového poháru a čtyřnásobný mistr světa Aksel Lund Svindal? Pokud jste se našli v předcházejících řádcích je tu právě pro vás helma Roster Discesa RS!!

Detailní popis technligie:
Shell technology - Je to technologie založená na polymerové skořepině vyztužené karbonovými vlákny. Vlákna různých vlastností jsou laminována k sobě tak, aby jejich směr přesně plnil požadavky na super lehkou přesto vyváženou helmu s výbornými bezpečnostními vlastnostmi. Více vrstev karbou je slisováno k sobě pod velkým tlakem, tak aby bylo dosaženo správně pevnosti. Tato technologie poskytuj skvělý poměr mezi pevností, tuhostí a hmotností helmy. 

Impact absorbtion technology - Technologie absorpce nárazu je vyvinutá pro maximální ochranu hlavy při úrazech. V helmě jsou zabudované speciální "dopadové štíty". Jedná se o vhodně umístěné EPS podložky, které pohlcují náraz. tato technologie zajišťuje prvotřídní ochranu před nárazem. Helma je zkonstruovaná tak, že se síla nárazu rovnoměrně rozprostře díky IMPACT SHIELD a částečně se absorbuje EPS podložkami, tak že zmírní dopad nárazu na hlavu. 

MIPS - multidirectional impact protection system - Jedná se o více směrný systém pro ochranu před nárazem. Tato technologie je vyvinutá pro snížení pravděpodobnosti poranění mozku při úrazu. Systém dokáže redukovat rotační síly působící na mozek až o 50% a to tak, že se helma dokáže pootočit v místě kde je MIPS zabudován a tak ochránit hlavu. Běžné helmy jsou testovány pouze na pád na rovný povrch. Kdežto MIPS je navržen právě pro podmínky při kterých se často stávají úrazy a to je šikmý náraz do hlavy.

Další vychytávky: 
Coolmax liner - Jedná se o podšívku helmy, která je v kontaktu s hlavu. Je vyrobená z antialergeního materiálu. Poskytuje komfort hlavy v širokém rozmezí teplot. Je snadno odnímatelná a tak se dá lehce vyprat. 

Fitpads - Je důležité aby helma na hlavě správně držela. Tuto vlastnost podporují právě fitpads, což jsou vycpávky helmy, které doladí velikost helmy přímo na vaši hlavu. 

Removable earpads for emergency situations - Jedná se o odnímatelné ušní vycpávky. 

Velikosti:
S/M (53 - 56 cm), M/L (56 - 59 cm), L/XL (59 - 61 cm)

Certifikace:
CE EN 1077:2007, Class A, ASTM 2040 - 11/ FIS RH 2013

Hmotnost: 650g (M/L)

Parametry

 • Sweet Protection
 • unisex
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  29. 11. 2021

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Práce v Boatparku

  29. 11. 2021

  Hledáme posilu do našeho týmu.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  29. 11. 2021

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více