Phone icon
Otevírací doba
Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
  • GA Sealant + adhesiv 2x7g.jpg

GA Seam Grip +WP 2x7g

McNett SEAMGRIP+Watterproof Sealant 2x7g SEAMGRIP je lepidlo na bázi polyuretanu, je vysoce elastické a extrémně účinné, pro opravu lehkých zátěrovaných a membr...
Dostupnost Skladem
245 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Gear Aid
Číslo zboží 12400317

McNett SEAMGRIP+Watterproof Sealant 2x7g

SEAMGRIP je lepidlo na bázi polyuretanu, je vysoce elastické a extrémně účinné, pro opravu lehkých zátěrovaných a membránových tkanin. Vyplňovací hmota a lepidlo pro použití na díry a trhliny v elastických materiálech. Vhodné pro kempingovou a outdoorovou výbyvu jako např. stany, markýzy, plachty proti slunci, podlahové plachty, batohy, obuv, rukavice, nafukovací matrace, nafukovací hračky a další.

Ze skupiny SEAMGRIM / AQUASURE / FREESOLE má nejnižší viskozitu, vytváří tenkou vrstvu PU pryže, která je samonosná, pružná a ohebná. Slep je dokonale vodotěsný. Umožňuje bezzáplatové lepení, zcelováni natupo a také rekonstrukci chybějícího materiálu do průměru 2 cm. 

Pracovní postup: Nanáší se přímo z tuby, zavadne za 2 hodiny, polymeruje do plné konstrukční pevnosti za 12-24 hodin. Jako urychlovač lze použít COTOL 240 resp. COTOL 240 HV nebo při teplotách nad 20°C polymeraci výrazně urychluje prostředí s vysokou relativní vlhkostí (90-100%).
 
Balení: 2 tubičky (každá o hmotnosti 7 g) + štěteček
 
Návod: uvnitř balení
 
 
Novinky, recenze, akce