Freeride a freeski lyže

Line Tom Wallisch Pro 17/18

Line Tom Wallisch Pro 17/18
Číslo zboží grid_13501033
Výrobce Line
Dostupnost Skladem
12 000 Kč
8 490 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Tom Wallisch Pro lyže navržené tak, aby zvládly vše od městských zábradlí po náročné parkové skoky. Model navržený od Toma Wallische vyniká svojí v univerzálností, stabilitou a kontrolou ve snowparku i na sjezdovce. S platformou Fatty ™ Base a Edge, konstrukcí Capwall a robustním flexem jsou tyto lyže připravené čelit všem nástrahám které vás v parku mohou potkat.

Lyže jsou stabilní, pružné při odrazu, skvěle vyvážené a rychlé při otočkách jak na sněhu tak ve vzduchu. Mají pružné špičky a patky, tvrdší flex na středu lyže pak zvyšuje stabilitu při dopadech. Samozřejmostí jsou silné a odolné hrany, jak jsme tomu u parkovek od Line zvyklí.

Tom Wallisch Pro jsou lyže jedinečných vlastností. Pravděpodobně jsou to jedny z nejlepších freestylových lyží, které byly kdy vyrobeny. Uspokojí nejen začátečníky, ale i zmlsané a zkušené freeskiery!

Video ZDE

Vlastnosti:

 • Capwall
 • Carbon Ollieband
 • 5-Cut™ Geometry
 • Early Rise
 • Early Taper

 

Délky: 157, 164, 171, 178

Jádro: Maple Macroblock

Krojení: 117 - 90 - 112 mm

Hmotnost: 1802 g

Rádius: 20 m

Profil: 4 - 4 - 4 mm

Hrany: 2,2 x 2,5 mm

 

TECHNOLOGIE:

CapWall - To nejlepší z capové a sidewallové lyže. Cap navrchu dodává lehkost, hravost a odolnost. Zatímco sidewall nad hranou přidává přesnost.

Maple MacroBlock - 2 pruhy javorového dřeva obklopeného osikou pro zvýšení pevnosti a životnosti.

Carbon OllieBand - V jádru vertikálně laminovaná karbonová vlákna procházejí od špičky po patku a dodávají lyži tolik potřebnou živost a pop.

EarlyRise - Kontaktní bod se posouvá dále od špiček. Lyže tak začíná stoupat ke špičce mnohem dříve. To jí umožní snazší zahájení oblouku a také lepší surfování v prašanu.

EarlyTaper - Posouvá nejširší bod na špičce a patce dále od konce lyže směrem k jejímu středu. Tím jsou špičky a patky užší a snižují drhnutí lyže v prašanu. EarlyTaper také pomáhá lepšímu vyvážení lyže.

Fatty Base & Edge - O 30% tlustší skluznice a silné hrany (2,5mm x 2,2mm) výrazně zvyšují odolnost a životnost lyží.

Symetric Flex - Stejná flexe v přední i zadní části lyže pomáhá lépe číst terén i jízdě po zadu.

ThinTip - Tenčí jádro a sidewall na špičce a patce snižují hmotnost lyže. ThinTip pomáhá také lepšímu vyvážení lyže a odrazům ze špiček a patek.

5Cut - 5 různě krojených poloměrů jsou smíchány do jednoho. Pro intuitivní ovládání a různou délku oblouku.

Novinky, recenze, akce
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  17. 09. 2018

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží. Využijte slevové akce. Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu. Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  29. 05. 2018

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • VÝPRODEJ SKIALPOVÝCH SETŮ

  17. 09. 2018

  Výprodej testovacích skialpových setů.
  Set obsahuje:  lyže + tech vázání G3 ION + stoupací pásy.

  Číst více