Vodácké helmy

Sweet Protection Wanderer Blue

Číslo zboží 11700055
Výrobce Sweet Protection
Dostupnost Skladem
4 150 Kč
3 100 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží
Špičková vodácká helma, která se stala jednou z neoblíbenějších helem vodáckého týmu Sweet Protection. Tato helma vás bezpečně ochrání na odpoledním play runu stejně, jako když to jde s kopce na náročném technickém sjezdu. Wanderer je vyroben z těch nejlepších dostupných materiálů ve stylovém provedení a opět přichází s dalšími vylepšeními, na které se stojí za to podívat. Po představení v sezóně 2008 se Wanderer stal už klasikou mezi vodáckými helmami.

Velikosti: S/M (53-56cm), M/L (56-59cm) a L/XL (59-61cm)

Konstrukční provedení:

ABS THERMOPLASTIC SHELL – speciální typ ABS skořepiny, která je povrchově upravena a zpevněna tak, aby byla více odolná než dříve.

CRP SHELL TECHNOLOGY (CRP = Carbon Fiber Reinforced Polymer Shell) – tato konstrukční novinka zapříčila snížení váhy na minimum a zároveň dosáhnutí té největší možné pevnosti helmy. Technologie využívá laminování vláken s různými vlastnostmi v různých směrech, aby tak vznikla co nejvíce kompaktní skořepina.

EPP SHOCK ABSORBING LINER (EPP = Expanded PolyPropylen liner) – vnitřní vložka je z poupraveného PolyPropylenu, tak aby utvářela odolnou absorpční vrstvu v případě nárazu. Tato úprava je nejvíce patrná v chladnějších teplotách, kdy se tato vložka chová lépe než u klasické vložky.

Technické parametry:

Occigrip- Díky tomuto systému je helma snadno a lehce nastavitelná. Poskytuje pevné obepnutí hlavy, kvůli kterému bude helma na hlavě dobře sedět a nebude se pohybovat.

Washable Coolmax Liner- Je krycí vložka vyrobená z hypoalergeního materiálu. Dokonale odvádí vlhkost, je oddělitelná a vyčistitelná. Zabezpečuje dokonalý komfort v širokém rozsahu teplot. Má vyztuženou přední část k lepší ochraně čela a spánku.

Direct ventilation-  Toto větrání udržuje vaši hlavu v pohodě za jakýchkoliv podmínek. Počet otvorů a síla větrání se dá variabilně měnit podle aktuálních podmínek.

Fitpads- Každá helma je dodávána s polstrováním, které se skládá z samolepicích podložek. Ty jsou rozmístěny v helmě s ohledem na dokonalé pohodlí.

 

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • OTEVÍRACÍ DOBA O VELIKONOCÍCH

  18. 04. 2019
  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 04. 2019

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  02. 04. 2019

  Barefoot boty pro kluky i holky. V ceně jsou dvoje barevné tkaničky. Přiďte je vyzkoušet!

  Číst více